Táto „pikoška“ prichádza kvôli marketingovej spolupráci so spoločnosťou BOSE. Hráči NFL majú zakázané nosiť sluchadlá značky Beats počas tréningov, hracieho dňa a 90 minút pred a po zápase! Toto obmedzenie je naozaj kruté, prečo však vzniklo?

Beats, ako doplnok

Mnoho profesionálnych športovcov zvykne nosiť sluchadlá značky Beats. Pred zápasom, po zápase, počas tréningov, v podstate všade. Stalo sa to už zvykom, no zdá sa, že  hráči si budú musieť odvykať. Oficiálny sponzor BOSE, ktorý sa taktiež pohybuje v hudobnom priemysle zakázal pomocou svojej antikampane nosenie sluchadiel športovcom počas tréningov, hracieho dňa a 90 minút pred a po zápase.

Bose-and-Beats-and-the-NFL

Aj počas MS!

Pokiaľ si dobre spomínate, podobný problém nastal aj počas MS vo futbale. Toto podujatie totiž spozorovala spoločnosť Sony, ktorá si dala za podmienku, že hráči nemôžu nosiť sluchadla hudobného giganta Beats počas celej doby  na štadióne. Dnes tvorí spoločnosť Beats 60% trhu prémiových slucadiel. Uvidíme, ako bude na tom aj po prísnom obmedzení od BOSE!

Prečítajte si tiež  Apple znížil ceny produktov Beats až o 10%.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.