Je veľmi veľa spôsobov, ako urobiť úspešnú a vtipnú reklamu. Ako sa zdá, Apple všetky tieto spôsoby pozná a presne preto ich hneď niekoľko skĺbilo v jednom jedinom spote. Ľudia v dnešnej dobe milujú hudbu a mnohí z nás si bez nej nevedia predstaviť jediný deň. Svoje o tom vie aj svetoznáma speváčka Taylor Swift, ktorá sa zahrala v najnovšej reklame od spoločnosti Apple. Okrem toho, že Taylor urobila naozaj nevídanú vec nám Apple potvrdilo, že je expertom pre zábavné reklamy!

Taylor Swift si v reklame od Apple zarepovala a spadla z bežiaceho pásu!

V Apple sú ľudia tvoriaci reklamu naozajstní šialenci, kreatívni šialenci. Ich nápady na reklamu bývajú často krát originálne a zapáčia sa okamžite každému oku. Teda každému možno nie, ale minimálne väčšine áno. Najmä ak si zavolajú speváčku Taylor Swift, ktorú nahovoria na to, aby na miesto spievania repovala a ešte k tomu aj v závere spadla z bežiaceho pásu.

- Reklama -

Každopádne, vybrali si správnu osobu, pretože Taylor je aj vo svojom súkromnom živote veľmi bláznivá, alebo tak minimálne pôsobí cez sociálne siete. V najnovšej reklame sa snaží Apple poukázať na využitie Apple Music a rádia Beats 1 pri fitness aktivitách.

V dnešnej dobe je totiž veľmi populárne cvičiť a púšťať si pri tom hudbu. Ak sa niekto trošku premotivuje tak, ako na konci minútovej reklamy samotná Taylor, môže to viesť k fatálnym následkom.

Taylor Swift - svetapple.sk

Taylor Swift k najnovšej reklame uviedla, že reklama vznikla na základe skutočnej udalosti. Dokonca aj v skutočnej udalosti dokázala držať rytmus a rapovať aj počas toho ako padla tak ako v reklame. Či sa jej dá veriť už musí posúdiť každý sám avšak musíme uznať, že takáto propagácia Apple Music sa nám veľmi páči.

Dúfame, že budeme môcť sledovať viacero vtipných a nápaditých videí, ktoré budú hudobnú streamovaciu službu propagovať. Tešiť by sme sa navyše mohli aj na iné známe osobnosti, ktoré sa nechajú nahovoriť na niečo bláznivé!

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.