Spoločnosť Garmin vyrába širokú paletu rôznych fitness produktov, medzi ktoré patrí aj hrudný pás Garmin HRM-Pro Plus so špičkovou výbavou a vysokou presnosťou. Na Slovensku je to jeden z najpredávanejších produktov svojej kategórie a vy ho teraz môžete získať v zľave za extrémne výhodnú cenu. Za takéto peniaze sa ešte nepredával!

Hrudný pás má odolné telo a certifikáciu 50 M (5 ATM), takže sa s ním môžete vybrať aj plávať. Jeho súčasťou je akcelerometer, ktorý po celý čas monitoruje váš pohyb a získava informácie ohľadom vašej bežeckej techniky. Samozrejmosťou je aj sledovanie srdcového tepu, vďaka ktorému vám bude vedieť hrudný pás prezradiť presný počet spálených kalórií či iné dôležité dáta. Je to presne ten typ produktu, ktorý by nemal chýbať vo výbave žiadneho športovca.

Pokiaľ sa pozrieme na cenu, tá je dnes na extrémne výhodnej úrovni. Bežne sa totiž Garmin HRM-Pro Plus predával za 129 €, avšak dnes ho po kliknutí na tento odkaz získate len za 87 €, vďaka čomu na jeho nákupe krásne ušetríte. Nevieme vám, ale zaručiť, dokedy bude táto ponuka platiť. Preto ak máte záujem, radšej sa poponáhľajte.

Hrudný pás Garmin HRM-Pro Plus
Zdroj: Garmin

Určite vás zaujíma aj informácia, ako sa hrudný pás nabíja, respektíve koľko vydrží. Odpoveď je jednoduchá. Zariadenie sa spolieha na obyčajnú gombíkovú batériu CR2032, ktorá stojí približne jedno až tri eurá a vymieňať ju budete musieť raz za cca trištvrte roka. To znamená, že s hrudným pásom nebudete mať žiadne starosti.

Dôležité je tiež to, že výrobca myslel na komfort. Pás je vyrobený z príjemného mäkkému materiálu a jeho dĺžka sa dá jednoducho nastaviť podľa vašich potrieb. Rovnako sa môžete tešiť na podporu bezdrôtového pripojenia ANT+ či Bluetooth, vďaka čomu si ho viete spárovať s rôznymi fitness zariadeniami. Pokiaľ sa vám teda Garmin HRM-Pro Plus páči a chcete si ho vyskúšať pri behaní alebo vo fitku, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite len za 87 €. Upozorňujeme však, že nevieme, dokedy bude táto ponuka platiť. Preto sa v prípade záujmu radšej poponáhľajte.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Koncept: Takto by mohol vyzerať prvý skladací iPhone od Apple. Cena môže dosiahnuť aj 3 000 €
Môže ťa zaujímať
- Reklama -