Dobré inteligentné hodinky nemusia byť extrémne drahé. Ak hľadáte dizajnovo atraktívne zariadenie s dlhou výdržou batérie a množstvom meraní či športových aktivít, Huawei Watch GT3 SE sú pre vás ako stvorené. Ich cena je navyše teraz u niektorých predajcov až extrémne nízka, o čom sa presvedčíte tu. Nákup teda dáva zmysel.

Huawei Watch GT3 SE majú k dispozícii 1,43″ farebný Always-on AMOLED displej s množstvo nádherných ciferníkov, z ktorých si každý vyberie to, čo sa mu páči. Samozrejmosťou je podpora slovenského jazyka či množstva aplikácií, ktoré majú tieto hodinky predinštalované.

Spomenúť môžeme aj množstvo snímačov, ako napríklad GPS, meranie tepu, oxymeter či krokomer, ktoré vás budú sledovať pri bežnej aktivite ale aj pri športe. Huawei Watch GT3 SE sú skrátka pripravené na veľkú nádielku pohybu a tréningov, ktoré s nimi absolvujete.

Cena tohto zariadenia sa ešte pred pár mesiacmi pohybovala na úrovni 189 € čo je z nášho pohľadu samo o sebe dosť výhodné. Keďže sú však Huawei Watch GT3 SE v predaji nejaký ten piatok, teraz ich zoženiete oveľa lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz hodinky kúpite od 139,99 €, vďaka čomu na nich ušetríte cca 50 € a to sa oplatí. V cenovom zvýhodnení ich navyše nájdete aj u ďalších predajcov.

Huawei Watch GT3 SE
Zdroj: Huawei

Za zmienku tiež stojí, že Huawei Watch GT3 SE podporujú viac ako 100 cvičebných režimov, ktoré budete môcť využívať ako vo svojej obývačke, tak aj v prírode. Hodia sa vám napríklad pri behaní, cyklistike, turistike alebo akýchkoľvek iných pohybových aktivitách, ktoré preferujete.

Huawei Watch GT3 SE a ich výdrž batérie 

Huawei Watch GT3 SE
Zdroj: YouTube / FlashBox / MATRIX LIFE (úprava redakcie)

Spoločnosť Huawei pri svojich inteligentných hodinkách uvádza, že vydržia až 14 dní na jedno nabitie. Ako už býva zvykom, tieto dáta pochádzajú z meraní, ktoré sú vykonávané v laboratórnych podmienkach pri obmedzovaní rôznych funkcií.

Pravda je teda taká, že pri bežnom a aktívnom používaní sa na spomínaných 14 dní nedostanete. Dobrou správou ale je, že reálna výdrž s Always-on displejom je stále cca 4 – 5 dní, čo je v porovnaní s 18 hodinami pri Apple Watch doslova vynikajúci výsledok. Zariadenie budete nabíjať len dvakrát týždenne.

Čo teda dodať? Huawei Watch GT3 SE sú lacné inteligentné hodinky, ktoré môžete spárovať s iOS aj Android zariadením. Je síce pravda, že na druhej menovanej platforme budete mať k dispozícii viac funkcií, no zariadenie sa dá bez problémov používať aj s iPhonom.

Prečítajte si tiež  AirPods klesli na mimoriadne výhodnú cenu: Skúste si najpredávanejšie slúchadlá na svete

K dispozícii budete mať množstvo športových aktivít, nádherný AMOLED Always-on displej a v neposlednom rade aj vynikajúcu výdrž batérie na jedno nabitie. Huawei Watch GT3 SE zoženiete za najvýhodnejšie ceny na Slovensku po kliknutí na tento odkaz.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
PREHĽAD RECENZIE
Dizajn
Materiály
Displej
Výdrž batérie
Cena
Funkcie
ZDROJSvetApple - článok obsahuje affiliate linky, z ktorých máme províziu
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.
huawei-watch-gt3-se-su-v-zlaveHuawei Watch GT3 SE sú ideálne inteligentné hodinky pre stredne náročného používateľa. Majú krásny displej s množstvom ciferníkov, vedia merať viac ako sto športových aktivít a pri bežnom používaní vám vydržia 4 - 5 dní na jedno nabitie. Spárovať sa dajú s iOS aj Androidom a ich cena je mimoriadne nízka. V pomere cena - protihodnota sa určite oplatia.