Akcia Black Friday je na Slovensku rozbehnutá v plnom prúde a my vám dnes ukážeme autorizovaného predajcu spoločnosti Apple, ktorý predáva počítače MacBook Air M2 a iMac 24″ za mimoriadne lákavú cenu.

Reč je o spoločnosti iStyle, u ktorej prebiehajú šialené výpredaje. Zariadenia sú vďaka tomu výrazne lacnejšie a vy ušetríte na ich nákupe obrovské množstvo peňazí.

iMac 24″

iMac 24" s procesorom M1 v žltej / zlatej farbe
Zdroj: Unsplash / Jay Wennington (úprava redakcie)

Začnime hneď stolným 24″ iMacom, ktorý prišiel na trh v roku 2021 a ponúka procesor M1. Tento počítač sa teší obľube v kanceláriách ale aj u študentov.

No a jeho cena? Za normálnych okolností sa iMac 24″ predáva od 1 449 €, čo z neho robí jeden z najdostupnejších počítačov od Apple.

Keďže je však Black Friday, vy ho môžete získať už za 1 292,59, vďaka čomu ušetríte krásnych 156,41 €. A to sa oplatí. Ak máte záujem o iMac 24″, jeho najvýhodnejšie ceny nájdete tu.

MacBook Air M2 (2022)

Macbook Air 2022 s procesorom M2 položený na stole vedľa slúchadiel AirPods Max
Zdroj: TomsGuide

V druhom prípade sa môžeme pozrieť na MacBook Air M2, ktorý prišiel na trh iba nedávno, tesne pred letom 2022. Toto zariadenie má úplne nový dizajn, výkonný a vylepšený procesor, špičkový Retina displej a za normálnych okolností pomerne vysokú cenu.

Apple si zaň pýta až 1 499 € čo nie je málo. Keďže sa naň ale vzťahuje vysoká zľava vrámci akcie Black Friday, vy tento počítač môžete v iStyle kúpiť už od 1 318,55 €. Ak máte záujem o MacBook Air M2, jeho najvýhodnejšie ceny nájdete tu.

MacBook Air M1

MacBook Air
Zdroj: Unsplash / Maxim Hopman / Howard Bouchevereau (úprava redakcie)

Nezabudnite tiež, že ešte stále môžete kúpiť aj generačne starší MacBook Air M1 len za 1 019 €, namiesto 1 199 € vrámci akcie Black Friday. Takúto výhodnú ponuku má naopak k dispozícii spoločnosť m:zone. Kompaktný MacBook Air M1 dnes kúpite za najvýhodnejšie ceny na Slovensku tu.

Tak na čo ešte čakáte? Ponuka platí len do nedele.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Garmin Epix Pro G2 sú teraz v zľave za extrémne výhodnú cenu: Je to asi najväčší súper Apple Watch Ultra 2
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here