Pokiaľ hľadáte spôsob, ako opticky zväčšiť vašu televíziu a zlepšiť tak zážitky zo sledovania filmov, seriálov alebo iných televíznych programov, vo vašej obývačke by nemalo chýbať inteligentné LED osvetlenie Govee DreamView TV. Toto smart svetlo ponúka až 16 miliónov farieb, 99 svetelných efektov a dokonca aj podporu hudobných žánrov, ktoré dokážu synchronizovať osvetlenie s hudbou.

Samotné zariadenie Govee DreamView TV je vybavené šikovnou technológiou ColorSense, ktorá automaticky prispôsobuje osvetlenie podľa aktuálne sledovanej scény (prehrávanej na TV), vďaka čomu opticky zväčšuje televízor. Funguje to podobne, ako patentovaná technológia Ambilight TV od spoločnosti Philips, ktorá je súčasťou jej televízorov. A hoci aj Philips svoje vlastné dodatočné riešenie (pre iné TV), jeho cena je so všetkých zhruba tri až štyrikrát vyššia, než za Govee DreamView TV.

Tým sa dostávame aj ku cene toho produktu, ktorá sa u slovenských predajcov líši. Zatiaľ čo niekde Govee DreamView TV zakúpite od cca 185 €, po kliknutí na tento odkaz zobrazíte aj ponuky, kde štartuje na hranici 94,9 €. U väčšiny ostatných predajcov je potom inteligentné LED osvetlenie pre vašu TV dostupné za cenu niečo vyše 100 €. Ak však môžete ušetriť pár drobných, prečo to nevyužiť.

Všetko budete ovládať cez aplikáciu Govee Home alebo aj prostredníctvom hlasových povelov Siri, Alexa a Google Assistant. Inštalácia LED osvetlenia na TV je rýchla a jednoduchá a na rozdiel od riešenia od Philipsu už nemusíte dokupovať žiadne ďalšie príslušenstvo, aby to fungovalo. Vďaka tomu sa vám to nepredraží.

Goove DreamView TV
Zdroj: Govee

V balení nájdete 2× 1,2 m a 2× 0,7 m pásy, ktoré môžete jednoducho prilepiť na zadnú stranu televízora. Robte to však dôkladne a pomaly, aby bolo osvetlenie rovnomerné. Rovnako tak sa v krabici nachádza aj kamera (tá sníma obraz) a 12 V adaptér. Následne už všetko iba nastavíte a osvetlenie môžete začať používať.

Spoločnosť Govee sa chváli, že jej LED osvetlenie dokážete prispôsobiť presne podľa svojich potrieb a nálad, a to aj vďaka rozdeleniu na farebné sekcie. LED pásiky sú vhodne pre uhlopriečky 55″ až 65″ a farebná teplota sa pohybuje v rozmedzí od 2 500 K do 6 500 K. Celkový svetelný tok je 608 lm a životnosť osvetlenia dosahuje až 50 000 hodín. Toto všetko získate za menej ako 100 €. Za nás výhodná ponuka, čo poviete?

Záver 

Goove DreamView TV
Zdroj: Govee

Inteligentné LED osvetlenie Govee DreamView TV je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spôsob, ako zlepšiť svoje zážitky zo sledovania televízie a filmov a nechcú si kupovať drahé riešenie od spoločnosti Philips.

Prečítajte si tiež  AirPods 2 dosiahli cenové dno: Teraz ich kúpite absolútne najlacnejšie

S jeho množstvom farieb a efektov, jednoduchou inštaláciou a možnosťou ovládania pomocou aplikácie alebo hlasu, je to skutočné inteligentné osvetlenie, pre moderného používateľa. Govee DreamView TV kúpite za najlepšiu cenu u Slovenských predajcov po kliknutí na tento odkaz. Dajte nám vedieť do komentára, či s ním máte skúsenosti. Sme zvedaví na všetky vaše postrehy a názory.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -