Aj keď je tu iOS 14 iba niekoľko týždňov, inžinieri a dizajnéri už pracujú na jeho nástupcovi. Predstavený bude tradične v prvej polovici 2021 na WWDC. Jedna z prvých informácií naznačuje príchod prepracovaných zvonení.

iOS 15 a nové zvonenia

Je úplne jasné, že v Cupertine na nič nečakajú. Vývoj operačných systémov trvá celé mesiace a tak v čase, kedy firma vypustila prvé beta verzie iOS 14, mali už špecializované tými na stole nástupcu, iOS 15. Momentálne je v štádiu príprav a nápadov. Jeden z nich unikol na internet.

- Reklama -

O posledné správy sa postaral leaker Komiya. Už viackrát sa jeho informácie ukázali ako pravdivé a tak nepochybujeme o relevantnosti. Podľa zdrojov pracuje technologický gigant na nových zvoneniach pre budúcoročné iPhony. Tie súčasné sú už staršie a tak si zaslúžia zmenu, respektíve vylepšenie.

Popravde sami neočakávame žiadne výrazné zmeny. Práve tieto zvučky bývajú notoricky známe a ľudia ich obľubujú a používajú niekoľko rokov, naprieč viacerými generáciami zariadení.

Naozaj rozsiahle vylepšenie prišlo ešte v roku 2013, kedy firma vydala iOS 7 (s novým dizajnom). Postupom času tu pribudli ďalšie tóny, no v zásade ich bolo iba zopár.

iOS 15 bude v tomto smere iný a možno ponúkne väčší balíček zvonení. Nechajme sa prekvapiť. Do komentára nám napíšte, či sa tešíte alebo vám príde takýto upgrade zbytočný.

zdroj

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

1 komentár

  1. Apple už konečne by mohol pridať samostatné ovládanie hlasitosti budíka ako to majú androidy a ďalšie užitočné veci ako aj napr. osvetlenie fotaku s led svetlom aby sa dalo vôbec vidiet predmet na fotenie v úplnom tme. (v robote v šachte neviem ofotit vodomery pri tom android za 80eur to vie), alebo zväčšenie textu s wordwrapom v safari. Pre také banálne veci som musel predať iphone!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here