O tom, že si v Apple dávajú čoraz viac záležať na svojich aktualizáciách hádam niet pochýb. Len prednedávnom sme tu mali informácie o tom, že Apple testuje iOS 8.1.2 (táto aktualizácia už stihla vyjsť), no a už tu máme novú, že počas tohto testovania medzi vývojármi sa niekde vo vnútri Jablkovej spoločnosti pracovalo na iOS 8.1.3, ktorá by mala vyjsť pravdepodobne začiatkom budúceho roku.

iOS 8.1.3

Aj napriek tomu, že už o aktualizácii vieme, stále nevieme čo bude opravovať. Samozrejme, že pôjde o chyby, ktoré trápia používateľov iOS 8.1.2 a starších, no konkrétne sa vyjadríme až neskôr. Každopádne môžme potvrdiť, že Apple sa naozaj snaží vyladiť iOS 8, ktorý mal pomerne zlý štart, aby bol pre každého používateľa ideálnym a hlavne stabilným. To, že Apple testovalo iOS 8.1.3 už počas beta testovania iOS 8.1.2 zistila redakcia Macrumors.com, v ktorej výsledkoch alebo lepšie povedané prehľadoch figurovalo niekoľko návštev z iOS 8.1.3 už počas 8.12.2014 a teda v čase, kedy nebola vonku ani verzia iOS 8.1.2!

Analythics z Macrummors.com - svetapple.sk
Analythics z Macrumors.com – svetapple.sk
Prečítajte si tiež  Nielen Apple chce odstrániť nabíjačku z balenia iPhonu. Podobne uvažuje už aj Samsung.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.