A je to tu! Približne mesiac po predstavení predošlej verzie iOS 8.2, ktorá do našich iPhonov pridala aplikáciu Apple Watch a niekoľko ďalších vylepšení, prichádza jej nástupca s označením 8.3, o ktorom sme vďaka beta testerom mali možnosť pomerne dosť počuť. Aktualizácia priniesla obrovské množstvo zmien, noviniek a opráv, čo znamená, že by ste s ňou určite nemali váhať!

iOS 8.3

Nová verzia mobilného operačného systému iOS 8.3 prichádza približne mesiac po jej predošlej verzii iOS 8.2. V novinke nájdeme asi tonu opráv, ktoré by nám mali konečne priniesť stabilný chod nášho iOS, no a samozrejme niekoľko noviniek, vylepšení atď. Medzi prvé novinky patria Emoji ikonky, o ktorých ste už asi počuli. Dostali možnosť výberu rasy a celkovo ich tu pomerne dosť pribudlo. Navyše sú rozdelené ináč ako predtým. Vylepšením si však prešla aj hlasová asistentka Siri, ktorá teraz ešte lepšie rozumie a navyše rozumie v nových jazykoch aj keď stále nie v slovenčine   ani v češtine .

- Reklama -

Apple si veľmi dobre uvedomovalo, že jeho iOS 8 potrebuje silnú aktualizáciu, ktorá dokáže napraviť to, čo bolo predtým pokazené. Práve preto prichádza 8.3 s asi tonou rôznych úprav, vďaka ktorým je systém podstatne stabilnejší, rýchlejší a vyskytuje sa v ňom omnoho menej chýb, ako tomu bolo kedykoľvek predtým. Čo však budeme rozpisovať, pozrite si následujúce video, kde uvidíte prakticky všetko, čo iOS 8.3 prinieslo!

Zdroj: macrumors.com

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.