Je už takmer pravidlom, že v týchto dňoch spoločnosť Apple vydáva svoje beta verzie najnovšieho operačného systému iOS, určené pre vývojárov. V súčasnosti sme si cez iOS 8.2 a iOS 8.3 preskákali cestu až ku iOS 8.4, ktorý po 14 dňoch vychádza vo svojej už tretej beta verzii. Pozrite sa, čo prináša!

iOS 8.4 beta 3

Spoločnosť Apple po 14 dňoch vydala ďalšiu beta verziu mobilného operačného systému iOS 8.4, s poradovým číslom 3. Ide teda už o pokročilú verziu systému, ktorý by mal o niekoľko týždňov výjsť ako samostatný update na naše iPhony či iPady. Hlavnou zmenou je určite aplikácia hudba, ktorá bola celkovo prepracovaná už v minulej bete. Testeri si ju teda budú môcť vyskúšať s opravenými chybami, ktoré v predošlej bete spôsobovali bugy a padanie danej aplikácie.

- Reklama -

Momentálne síce nevieme povedať, či aj nová beta priniesla nejaké zmeny hudobného prehrávača, ale očakáva sa, že drobné zmeny určite nastali. Vývojári hlásia, že iOS 8.4 beta 3. je omnoho stabilnejší ako predošlá beta, čo je určite pozitívny feedback smerom k Apple! Môžme teda povedať, že Apple sa v prípade tejto verzie sústredilo skôr na stabilitu ako na novinky, ktoré si necháva až do ďalších beta verzií iOS 8.4!

Nová aplikácia Hudba - svetapple.sk
Nová aplikácia Hudba – svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.