Je to tu. Na dnešný deň čakajú skoro všetci nadšenci, priaznivci či používatelia Apple! Dnes bude vydaná nová verzia operačného systému s názvom iOS 9. Tento týždeň sa veľa špekulovalo o čase, kedy bude operačný systém vydaný a mnohí z Vás nám písali, kedy bude dostupný všetkým….Našli sme odpoveď.

17:00

Server iphonehacks informoval o čase 17:00. Apple vydal iOS 8.4 o 8:00 PST, to znamená o 17:00 nášho času. Aktualizácia iOS 8.4 síce obsahovala novinku Apple Music, ale nejednalo sa o tak  veľký a významný update, ako iOS 9, preto si myslíme, že iOS 9 príde o 10:00 PST, to znamená o 19:00 nášho času.

- Reklama -

19:00

História tohto času sa traduje už od roku 2010 a týka sa takmer všetkých aktualizácií iOS. Navyše v tomto čase Apple organizuje všetky svoje konferencie, napríklad aj nedávnu Apple Keynote, ktorá sa konala 09.09.2015 o 10:00 PST, takže v našom časovom pásme o 19:00.

 

Podľa tohto údaju, ktorý prináša server Time and Date sa dá jednoducho určiť čas pre ostatné časové pásma.

Časové pásma pre vydanie iOS 9 - SvetApple.sk
Časové pásma pre vydanie iOS 9 – SvetApple.sk

Kompatibilita zariadení s iOS 9 :

Kompatibilita zariadení s iOS 9  - SvetApple.sk
Kompatibilita zariadení s iOS 9 – SvetApple.sk

 

- Reklama -
Dominik Bullo
Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail [email protected]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here