Keď spoločnosť Apple predstavila modernizovaný iPad Air 5. generácie, mnohí tento tablet označili za najlepšiu voľbu pre zákazníka. Obsahuje atraktívny dizajn, výkonný procesor M1 a tomuto všetkému zodpovedá adekvátna cena.

Tá za normálnych okolností štartuje na hranici 769 €, no mi vám ukážeme autorizovaného predajcu, s ktorým ušetríte. Zľave, ktorú teraz ponúka sa odoláva iba veľmi ťažko.

iPad v základnom 64 GB Wi-Fi prevedení získate v čiernej farbe už od 689 €, čo je zvýhodnenie až na úrovni 10 %, respektíve 80 €. Nezabúdajte pri tom, že iPad Air 5 bol predstavený iba začiatkom roka 2022, takže stále ide o relatívne horúcu novinku. Takéto produkty sa v zľavách hľadajú len veľmi ťažko. iPad Air 5. generácie kúpite za najlepšiu cenu u Slovenských predajcov tu.

K dispozícii sú aj iné lacnejšie či drahšie alternatívy 

iPad 9. generácie a Apple Pencil
Zdroj: MyNextTablet

Ak by ste ale predsa chceli niečo lacnejšie, k dispozícii je aj iPad 9, ktorý dnes štartuje na hranici 389 €. Takisto si môžete kúpiť iPad 10 s prepracovaným dizajnom a proceosorm A14 Bionic za 579 €. Tu už vám ale odporúčame priplatiť si skôr za iPad Air 2022.

Vlajkovou loďou ponuky je v súčasnosti iPad Pro, ktorý nedávno dostal procesor M2. Zariadenie kúpite v menšej 11″ verzii od 1 049 € a vo väčšej 12,9″ verzii od 1 341 €. Dajte nám vedieť, pre ktorý model ste sa napokon rozhodli vy.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.