iPad mini 6. generácie je na trhu už rok a za ten čas si našiel množstvo spokojných majiteľov. Zariadenie má výkonný procesor A15 Bionic, vynikajúci 8,3″ Retina displej, dlhú výdrž batérie a rovnako aj podporu 5G pripojenia v prípade Cellular verzie. Koľko však stojí?? Ak ho nekúpite v zľave, tak relatívne dosť.

Spoločnosť Apple predáva najmenšiu 64 GB verziu za 649 € čo je na tablet s týmito rozmermi naozaj veľa. Našťastie však poznáme predajcov, kde iPad mini 6. generácie kúpite výrazne lacnejšie. Všetky ponuky na tento tablet si môžete pozrieť tu.

Začnime úplne najlacnejšou ponukou, kde je iPad mini 6. generácie k dispozícii už za 510 €. V tomto prípade ide ale o rozbalený kus, čo môže niektorým zákazníkom prekážať.

Najlacnejšia ponuka nerozbaleného iPadu mini preto začína na úrovni 537 €, čo je taktiež skvelá cena. A ak by sa zariadenie vypredalo, kúpiť si ho môžete aj inde za približne rovnakú cenu. iPad mini 6. generácie sa za najlepšie ceny na Slovensku predáva u týchto predajcov.

Taktiež zdôrazňujeme, že nižšia cena má v sebe skrytý aj jeden háčik a tým je farba zariadenia. Predajcovia sa totiž snažia zbaviť ružového prevedenia, po ktorom je nižší dopyt. Pokiaľ bude novým majiteľom žena, pravdepodobne jej to prekážať nebude. Ak si ale iPad mini plánuje zaobstarať muž, môže siahnuť po čiernom puzdre za 18,99 €, ktoré celý tento problém vyrieši. Navyše bude iPad mini z každej strany chránený. Tak na čo ešte čakáte?

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  PlayStation 5 vs PlayStation 5 Digital Edition - Ktorý model sa oplatí viac, keď ceny zleteli dole?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -