Len pred malou chvíľou sme vám priniesli článok o tom, na aké modely iPhonu nainštalujete nový operačný systém iOS 14. V tomto príspevku si dokonca môžete pozrieť presný postup pre okamžitú inštaláciu prvej beta verzie. Teraz sa však pozrieme na jeho odnož pre tablet. Toto sú zariadenia podporujúce nový iPadOS 14.

Zoznam zariadení podporujúcich iPadOS 14 vás určite poteší…

Zoznam produktov sa nemení ani v tomto prípade. Inými slovami, iPadOS 14 nainštalujete na všetky tablety, na ktorých mohol bežať iPadOS 13. Apple systém prepracovalo tak, aby poskytol okrem fantastických noviniek aj perfektnú stabilitu, rýchlosť a lepšiu výdrž batérie.

Firma kompletne zmenila postupy vývojá a následného testovania. Aj to je dôvod, prečo len hodinu po premiére poskytla bežným používateľom „public beta“ verziu. O tej sa viac dočítate v tomto článku. V zozname nižšie sú uvedené všetky „minimálne“ zariadenia, ktoré budete potrebovať na podporu iPadOS 14. Patrí sem aj to vaše?

  • iPad Air 2 a novšie
  • iPad Pro od prvej generácie
  • iPad 5. generácie a noviše
  • iPad mini 4. generácie a novšie.
iPadOS 14 nainštalujete na tieto zariadenia.
iPadOS 14 nainštalujete na tieto zariadenia.
Prečítajte si tiež  Apple čoskoro vydá iOS 17.1.2: Toto prinesie nový update
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.