Celý svet sa ani len nestihol spamätať z poslednej konferencie, na ktorej  boli predstavené okrem nových iPhonov aj hodinky Apple Watch a už sa musíme pripraviť na úplne novú konferenciu, na ktorej by mala Jablková spoločnosť predstaviť nové iPady, či možno iMac s retina displejom. Všetko je stále len bojiskom úvah, no je veľmi pravdepodobné, že už 16. októbra sa dočkáme nových produktov!

Omnoho menej ľudí

Aj napriek tomu, že stále nevieme aké produkty bude Apple na danej keynote prezentovať, už dnes môžme s vysokou pravdepodobnosťou predpokladať, že na nej neuvidíme také množstvo ľudí, ako na poslednej akcii, na ktorej boli predstavované iPhony 6 či hodinky Apple Watch. Nová konferencia by sa mala konať priamo v Apple Campuss Town Hall.

iPad-Air-in-Gold
iPad mini bude možno predstavený už 16. októbra – svetapple.sk

Produkty

Samozrejme, že keď sa povie keynote, určite vám všetkým v hlave prebehne otázka, aké produkty budú na danej akcii prezentované. Hovorí sa samozrejme o nových, vylepšených iPadoch, ktoré okrem iného ponúknu Touch-ID či úplne nové procesory Apple A8. Ďalším zaujímavým produktom by mohol byť aj iMac s retina displejom či updatovaný Mac mini. Čerešničkou na torte by mohol byť aj iPad Pro s 12,9″ displejom!

imac-front-angle
Apple by mohlo predstaviť aj iMac retina displejom – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.