Je pravdou, že iPhone 11 (dostupný od 519,00 €) bol predstavený ešte v roku 2019, čo znamená, že v jeho útrobách nájdeme starší čip A13 Bionic. Dobrou správou ale je, že tento hardvér by mal mať zabezpečenú softvérovú podporu ešte aspoň na 3 roky dopredu a na rozdiel od základného iPhonu SE z roku 2022 (dostupný od 519,00 €) ponúka aj druhú, ultraširokouhlú šošovku fotoaparátu, nočný režim, Face ID či edge-to-edge displej.

Hoci je po stránke výkonu slabší, stále ide možno aj o lepšiu alternatívu, než iPhone SE 2022, ktorého jedinou výhodou je modernejší čip A15 Bionic a takisto podpora rýchlejšieho 5G pripojenia. To však dnes na Slovensku chytíte len v niektorých mestách a v porovnaní so 4G sieťou rozdiel možno ani nespoznáte. Koľko teda iPhone 11 stojí?

Na túto otázku vám pomôžeme odpovedať. Dnešná ponuka za iPhone 11 štartuje na sume 519,00 € a týka sa dokonca autorizovaného predajcu spoločnosti Apple.

iPhone 11 v žltej farbe položený na mramore v okolí kvetov. Fotka zo zadnej strany
Zdroj: Unsplash / Vựa Táo

Na všetky nové Apple produkty sa vzťahuje medzinárodná 12 mesačná záruka od výrobcu, ktorá sa aktivuje po prvom zapnutí zariadenia a takisto štandardná 24 mesačná záruka, ktorú na Slovensku stanovuje zákon.

Telefón má k dispozícii okrem iného aj obrovskú 3 110 mAh batériu, vďaka ktorej vydrží bez problémov celý deň na jedno nabitie. Tak čo, pôjdete do toho? Dajte nám vedieť do komentára.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.