iPhone 11 Pro patrí medzi najlepšie smartfóny na svete po stránke zachytávania videa. To sme si nevymysleli, to je jednoducho fakt. V Apple to veľmi dobre vedia a snažia sa to využiť vo svoj prospech. Pomerne často preto firma využíva reklamnú kampaň, „Shot on iPhone“. Dnes vydala nové video, ktoré bolo komplet celé natočené na najnovší iPhone 11 Pro. Čo poviete?

iPhone 11 Pro dokáže takto nádherne zachytávať video!

Apple minulý rok predstavilo smartfóny, ktoré priniesli zásadné vylepšenie v oblasti fotoaparátu. Zábery sú kvalitnejšie a pribudla aj ultraširokouhlá kamera. To všetko rozširuje možnosti použitia zariadenia, špeciálne potom modelu iPhone 11 Pro, ktorý má aj teleobjektív s 2x zoomom.

Najnovšie tento produkt zobrali marketingoví špecialisti do štátneho parku Valley of Fire v Overtone (štát Nevada). Nádherné skalné útvary, ktoré uvidíte v reklame sa nachádzajú len približne 50 kilometrov od mesta Las Vegas. Telefón si s nimi poradil doslova bravúrne…

iPhone 11 Prodokáže takto nádherne zachytávať video!
iPhone 11 Prodokáže takto nádherne zachytávať video!

Ako môžete vidieť, príroda fotoaparátu veľmi sadne. Apple využilo možnosť natáčania na iPhone 11 Pro v najvyššej možnej kvalite, 4K, takže si zábery užijete aj na kvalitnejších monitoroch alebo televízoroch. Pohyby sú maximálne dynamické a profesionálne natočené.

Všimnite si to, ako hodnoverne dokázala kamera zachytiť živosť jednotlivých farieb daného miesta (špeciálne v kombinácii s nádherným slnkom). Je to jednoducho fascinujúce. Celé video má len 2 minúty, takže vám nezaberie veľa času. Odporúčame ho pozrieť až dokonca. Na záver dávame takú malú úlohu. Viete určiť v ktorej minúte sa tu nachádza odraz zariadenia (perspektíve jeho kamery)? Skúste napísať do komentára!

Prečítajte si tiež  Návod: Takto prepojíte iPhone k svojej Samsung / LG Smart TV prostredníctvom Apple Airplay
Môže ťa zaujímať
- Reklama -