Apple predstavilo iPhone 14 len pred dvoma mesiacmi a už teraz môžete toto zariadenie kúpiť vo vysokom cenovom zvýhodnení. Najlepšie ponuky na Slovensku nájdete tu.

Najmodernejší hardvér od technologického giganta vstúpil v niekoľkých prevedeniach do akcie, pričom skladové zásoby viacerých verzii sú relatívne bezproblémové. Inde si však budete musieť za dostupnosť priplatiť.

iPhone 14

iPhone 14
Zdroj: SimplyPops

Začnime klasickým 6,1″ iPhonom 14, ktorý predstavuje základ ponuky. Aj keď toto zariadenie nie je oveľa lepšie ako iPhone 13, ktorý dnes kúpite od 794 €, predsa len obsahuje inovácie, ktoré by vás mohli zaujať.

Spomeňme napríklad akčný režim videa, výkonnejšiu verziu procesora 15 Bionic, o trochu lepšiu kameru či detekciu nárazu. Apple predáva 128 GB model za 999 €, no toho sa vy obávať nemusíte. Slovenský predajcovia ho totiž majú k dispozícii od 892 € alebo 897 €, vďaka čomu ušetríte viac ako 100 €. iPhone 14 nájdete za najlepšiu cenu na Slovensku tu.

iPhone 14 Plus

iPhone 14 Plus vo fialovej farbe a iPhone 14 v modrej farbe vedľa seba (porovnanie)
Zdroj: Apple Insider

Druhým modelom, ktorý je taktiež dostupný je iPhone 14 Plus. V tomto prípade zariadenie nemá svojho predchodcu, no Apple ho ponúka od 1 149 € v základnej 128 GB verzii.

V praxi ponúka rovnaký hardvér ako jeho lacnejší brat iPhone 14, no líši sa veľkosťou displeja (6,7″) ako aj väčším akumulátorom. Apple sa chváli, že iPhone 14 Plus má najlepšiu výdrž batérie v histórii. No a cena?

Tá na Slovensku vďaka zľave štartuje už na úrovni 1 079 €. Najväčšou výhodou je to, že používatelia o väčší dostupný model nejavia príliš veľký záujem. Ak sa vám teda zapáčil, nebudete mať problém s jeho získaním. Skladové zásoby sú dostačujúce. iPhone 14 Plus nájdete za najlepšiu cenu na Slovensku tu.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  5 pozadí od SvetApple.sk pre iPhone |10.04.2016|
Môže ťa zaujímať
- Reklama -