Ak si chcete kúpiť moderný telefón, ktorý nebudete meniť pokojne aj päť rokov a poskytne vám špičkové fotoaparáty ako aj výkonný procesor, máme pre vás tip, ktorý si zamilujete. iPhone 15 kúpite po kliknutí na tento odkaz za extrémne výhodnú cenu. Teraz sa mimoriadne oplatí.

iPhone 15 má 6,1″ OLED displej s vysokým rozlíšením, ochranou Ceramic Shield a tiež výrezom Dynamic Island. Oveľa viac vás, ale bude zaujímať to, čo je pod kapotou. Len 4 nm procesor A16 Bionic ponúka 6-jadrové CPU, 5-jadrové GPU a 6 GB RAM. Vďaka tomu rozbehá všetky aplikácie bez náznaku sekania, alebo iných problémov. Softvérová podpora najnovších verzií iOS potrvá pravdepodobne až do roku 2028! Aj potom sa však bude dať iPhone 15 používať. Jeho akumulátory totiž vydržia až 1 000 nabíjacích cyklov.

Koľko, ale najrozumnejší iPhone súčasnosti stojí? Zariadenie sa štandardne predáva za 949 €, avšak dnes ho po kliknutí na tento odkaz môžete kúpiť už za 704 €, vďaka čomu krásne ušetríte. Cena zariadenia sa dostala na úroveň konkurenčných Androidov, čo vám dáva o dôvod viac vyskúšať operačný systém iOS.

iPhone 15
Zdroj: YouTube / Noah Herman / MinimalisTech (úprava redakcie)

Samozrejmosťou je aj špičkový kamerový systém. iPhone 15 má síce iba dve šošovky, no podporuje až tri režimy fotenia. 12 Mpx ultraširokouhlý objektív zabezpečí 0,5x, a hlavný až 48 Mpx objektív ponúkne 1x ale aj optické priblíženie 2x, hoci zariadenie nemá samostatný teleobjektív. To čo, ale má je optická stabilizácia snímačov, vďaka ktorej natočíte veľmi dobre stabilizované 4K video pri 60 FPS a samozrejme plno režimov. Okrem toho filmového je tu aj nočný režim, portrétny režim či časozber.

iPhone 15 sa nabíja pohodlne cez USB-C, ale podporuje aj MagSafe či bezdrôtové Qi2 nabíjanie. Výdrž batérie dosahuje štandardne jeden celý deň, ale pri troche snahy sa ľahko dostanete aj na dva dni na jedno nabitie. Samozrejmosťou je kvalitná hliníková konštrukcia certifikovaná normou IP68, ktorá iPhone 15 ochráni voči vode. Ak si teda chcete kúpiť aktuálne najrozumnejší iPhone v pomere cena / výkon / protihodnota, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať za 704 €. Bola by to veľká škoda premeškať.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple Číňanom nedovolí vygravírovať si na zariadenia čokoľvek chcú
Môže ťa zaujímať
- Reklama -