Pokiaľ máte radi moderné technológie a chcete mať to najlepšie z najlepšieho, iPhone 15 Pro Max si aktuálne môžete kúpiť za extrémne výhodnú cenu. Je to špičkový smartfón s operačným systémom iOS, ktorý vás prekvapí spracovaním, technológiami, výkonom aj perfektnými fotoaparátmi.

iPhone 15 Pro Max má 6,7″ OLED Always-on displej s vysokým rozlíšením a 120 Hz obnovovacou frekvenciou. Aby sa nerozbil, po celý čas ho chráni technológia Ceramic Shield. A nie je to všetko. Zariadenie ponúka titánový rám, vďaka čomu je ľahké a krytie IP68 proti vode. Pre tých, čo sa zaujímajú o výkon, iPhone 15 Pro Max má extrémne výkonný čip A17 Pro vyrobený 3 nm procesom, ktorý má 6-jadier CPU aj 6-jadier GPU, až 8 GB RAM a nechýba ani hardvérovo akcelerovaný Ray Tracing. Už čoskoro si na tomto smartfóne zahráte Assassin’s Creed Mirage, ktorý vyšiel napríklad aj na PlayStation 5.

Koľko však stojí tento špičkový smartfón? iPhone 15 Pro Max sa v čase uvedenia na trh predával so základnou 256 GB pamäťou za 1 449 €, avšak dnes je situácia iná. Po kliknutí na tento odkaz ho získate len za 1 162 €, vďaka čomu na ňom krásne ušetríte.

iPhone 15 pro
Zdroj: Unsplash / Jaime Marrero / Thai Nguyen (úprava redakcie)

Jeho veľkou prednosťou sú tiež tri šošovky fotoaparátu v zadnej časti spolu s LiDAR skenerom. Hlavný snímač má 48 Mpx rozlíšenie a teleobjektív ponúka až 5x optický zoom. Náročných zákazníkov tiež poteší ultra-širokouhlá kamera ale aj množstvo režimov. iPhone 15 Pro Max dokáže fotiť v noci, urobí krásne portréty, má aj filmový režim, akčný režim a podporuje formáty ako ProRAW, ProRes či LOG.

V neposlednom rade vás poteší prítomnosť USB-C s vysokými prenosovými rýchlosťami, ako aj dlhá výdrž batérie na jedno nabitie, ktorá zvláda bez väčších problémov dva dni. Ak sa vám teda iPhone 15 Pro Max zapáčil, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať za 1 168 €. A to už je ponuka, ktorú by bola veľká škoda nevyužiť.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -