Jednou z vecí, ktorá sa zdala ako obyčajná špekulácia bolo svietiace logo na zadnej strane hliníkového šasi iPhonu 6. Dnes sa však objavila fotografia, ktorá naznačuje, že možno svoje miesto nájde predsa len v novom iPhone 6!

Ako bude svietiť?

Jednou z množstva dôvodov, ktoré vyvracali špekulácie ohľadne svietiaceho loga bolo samotné svetlo. Pokiaľ by totiž Apple použilo klasickú led diódu, mohlo by sa stať, že by to rapídne znížilo výdrž batérie v zariadení. Do úvahy však prichádza aj druhá možnosť, ktorú už spoločnosť používa pri svojich MacBookoch. Tam je totiž zadné „jabĺčko“ podsvietené práve pomocou displeja a tak neprichádza v podstate k nijakej spotrebe energie.

apple-logo-iphone-6-2
Údajné plastové logá – svetapple.sk

 

Anténa alebo svietiace logo

Druhou z možností bola práve anténa, vďaka ktorej by mohli zmiznúť pásiky zo zadného hliníkového šasi zariadenia. Práve tie sa nepáčili širokému publiku a Apple by tak mohol vyriešiť tento problém plastovým logom.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.