Tento september sme sa dočkali ďalšej generácie iPhonu, ktorá síce vyzerá rovnako ako predošlá, zato nové technológie z nej robia opäť niečo lepšie. Medzi mnohými vylepšeniami je najviac výrazné zlepšenie fotoaparátu.

Fotoaparát iSight je najobľúbenejší fotoaparát na sociálnej sieti Flickr už dlhé roky. Jednoduchosť, kvalita a rýchlosť patria medzi hlavné prednosti týchto fotoaparátov. Po rokoch sa Apple rozhodol túto kvalitu povzniesť vyššie a model iPhone 6S Plus zahŕňa najlepší fotoaparát, aký kedy Apple vo svojich iPhonoch použil.

- Reklama -

Oba modely majú rozlíšenie fotoaparátu 12 megapixelov, ale 6S Plus má k tomu aj optickú stabilizáciu obrazu. Technológia použitá v tak malom objektíve je neskutočná a spolu s koprocesorom M9 detekuje pohyb a šošovka sa pohybuje hore, dole, doľava a doprava tak, aby bol záber čo najlepší. Taktiež video neostalo nepovšimnuté a dostalo rozlíšenie 4K, pri ktorom funguje rovnako optická stabilizácia obrazu. HD Retina displej zasa zmení obrazovku na predný blesk a tak sú tvoje selfie fotky nielen v rozlíšení 5 megapixelov, ale odteraz už nebudú tmavé.

DSC_0400 - iPhone 6S (08.2015)

Môže ťa zaujímať
- Reklama -