Apple v roku 2014 predstavilo iPhone 6, v roku 2015 potom iPhone 6S a o rok neskôr, teda v 2017 iPhone 7. Problém ale je, že všetky tri menované produkty vyzerajú skoro rovnako, a aj to môže mať za následok, že ich jednoducho ľudia nekupujú tak, ako kedysi. Istý majiteľ si to myslí tiež a originalita mú pri najnovšej 7-mičke chýbala natoľko, že to vzal do vlastných rúk. Pozri sa, čo urobil so svojim iPhonom 7!

Zmena dizajnu

Zmena dizajnu pri iPhone asi nie je úplne jednoduchá vec. Ľudia si ju veľa krát nahrádzajú rôznymi krytmi a príslušenstvom, lebo jednoducho nechcú prijať dizajn taký, aký je. Žiaľ, toto môže vyzerať ešte horšie. Každý má na to svoj názor, napríklad my v redakcií presadzujeme fakt, že najkrajšie je nosiť telefón bez akéhokoľvek obalu a ak aj niečo na neho dať, nech je to priesvitné a tenké. Sú ale ľudia, ktorí sa na to už nemôžu pozerať a osud svojho miláčika sú ochotní risknúť a vziať do vlastných rúr. Rovnako tak to je aj pri tomto majiteľovi, ktorý si jemne poupravil dizajn svojho iPhonu 7.

- Reklama -

Sám na začiatku videa uvádza, že je frustrovaný z toho, ako posledné tri roky Apple predstavuje stále to isté a stále je to väčšia a väčšia nuda. Svoj problém sa potom rozhodne riešiť pomerne rázne, pomocou brúsky. Očividne to je profesionál, jeho prístup je minimálne na videu profesionálny. Rozhodol sa, že hrany na iPhone 7 zbrúsi tak aby boli pekne ostré, no zároveň po bokoch aj mierne zaoblené. Ako sa rozhodol, tak aj učinil a môže byť celý rád, že sa mu to nakoniec podarilo. Stačil by milimeter a svoje zariadenie by mohol akurát tak vyhodiť do koša.

Musíme ale povedať, že iPhone 7, ktorý pripomína iPhone 5 vďaka hranám vyzerá super. Nápad je to dobrý a v tomto prípade našťastie aj jeho realizácia. Čo si o celom „ambicióznom“ projekte myslíš ty? Páčilo by sa ti, keby bola dizajnová zmena na nových iPhonoch práve v takejto forme? My si myslíme, že by to nemuselo byť zlé a telefóny by sa konečne aspoň trošíčku líšili. To je už ale žiaľ na rozhodnutí tých zhora. Nám nezostáva tak nič iné, ako počkať na ďalšiu generáciu, ktorá sa má na trh dostať už tento rok!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.