Pokiaľ sa pozrieme na iPhone SE, vidíme zariadenie, ktoré bolo mimoriadne populárne. Apple jednoducho trafilo do čierneho jednoduchým dizajnom, rozmermi a cenou. Dnes už ale telefón nestačí súčasným štandardom. iPhone SE2 v roku 2020 môže byť realitou.

3iPhone XR nie je jeho nástupcom

iPhone SE2 v roku 2020. Vyzerá to naozaj reálne. – svetapple.sk

Mnohí fanúšikovia Applu sa mylne domnievali, že nástupcom iPhonu SE je v skutočnosti model XR. Ide ale o dve diametrálne rozličné zariadenia. Obe vznikli ako “low-cost” verzie a obe priniesli pomerne priaznivú cenovku. iPhone XR vznikol ako samostatné zariadenie a model SE nenahrádza. Predsa len je stále minimálne o 250€ drahší a to nie je zanedbateľné číslo. Je však dostupný v časoch, kedy najnovšie iPhony prekračujú hranicu 1000€.

Hlavný rozdiel je v rozmeroch. Model XR je obrovský .Nie len v porovnaní s iPhonom SE ale aj s modelom XS. iPhone SE vznikol ako menšia alternatíva k vtedajšiemu iPhonu 6S. Uhlopriečka jeho Retina displeja činila len 4″ palce. Model XR má až 6,1″ čo opäť o niečom inom. Ľudia si ale obe zariadenia obľubujú. Model SE už v dnešnej dobe naozaj nedokáže sekundovať moderným zariadeniam. To ale nevadí. iPhone SE2 v roku 2020 môže všetko zmeniť.

Späť
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here