O tomako bude vyzerať nový iPhone sme si už čo to popísali. Čo je však lepšie ako vám to rovno ukázať? Aziz Ghaus sa na svojom Twitter účte pochválil svojimi rendermi nového zariadenia. O tom, že iPhone XR 2 na mimoriadne realistických záberoch vyzerá presvedčivo ani netreba diskutovať.

7iPhone XR 2 na mimoriadne realistických záberoch

iPhone XR 2 na mimoriadne realistických záberoch. – svetapple.sk

Pokiaľ si chcete vychutnať vychutnať nový iPhone XR 2, 11R alebo XIR tak ste na správnom mieste. Síce nevieme, ako sa bude presne volať zariadenie na záberoch nižšie, no za to vieme, že to bude plnohodnotný nástupca súčasného veľmi populárneho iPhonu XR, ktorý má v USA 48% podiel na všetkých predaných iPhonoch.

Na internete sa nachádza skutočne nespočetné množstvo renderov, ktoré nám ukazujú ako toto zariadenie bude vyzerať. O 4 z nich sa postaral dizajnér Aziz Ghaus, ktorý telefóny zverejnil na svojom Twitter účte. Ide o mimoriadne podarenú a presvedčivú robotu. Pokiaľ si chcete pozrieť tieto rendery vo vysokom rozlíšení, pokračujte ďalej…

Späť
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here