Počas posledných dní sa po celom svete objavil zaujímavý problém s nedostatkom kusov iPodu Shuffle. Internetové Apple Store hlásia, že zariadenia dodajú najskôr do 7-10 dní pričom najmenšie iPody boli vždy dostupné do 24 hodín! Čo sa teda deje?

Kde zmizli iPody?

Na svetlo sveta prenikla úplne nová záhada, ktorá sa týka najmenšieho a najlacnejšieho Jablkového hudobného prehrávača, aký je v súčasnej dobe v ponuke. iPody Shuffle zrazu akoby zmizli z povrchu zemského a Apple hlási na svojom internetovom obchode dodacie lehoty 7-10 dní. Rovnako je to aj v kamenných predajniach, kde sú zákazníci odkázaní práve na internetový obchod. Čo sa teda deje? Kde sú iPody? Prečo sa zrazu tak rýchlo vypredali?

- Reklama -

Je samozrejme viacero možností, ktoré vysvetľujú kde vznikol daný problém. Jedna z nich môže byť napríklad taká, že Apple len jednoducho sleduje či je o zariadenie stále záujem, a tak sa rozhodlo, že do svojich obchodov obmedzí dodávky. Druhou je fakt, že tak ako veľký iPod Classic postihne aj Shuffle rovnaký osud a Apple ho jednoducho stiahne (to sa však zdá ako nepravdepodobné). Poslednou hádam najpravdepodobnejšou možnosťou je to, že Apple má jednoducho problémy so svojim dodávateľom alebo pri výrobe došlo k problémom, a tak sa dodávky omeškali. Každopádne stále je otázne, čo sa vlastne stalo a akonáhle sa to dozvieme, budeme vás okamžite informovať! 🙂

iPod Shuffle - svetapple.sk
iPod Shuffle – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.