Apple dnes oficiálne potvrdil už ôsmy ročník iTunes Fesitval, ktorý bude prebiehať celý september a ako to už býva zvykom, vystúpi množstvo svetových hviezd!

Máme sa na čo tešiť!

Celý festival sa tento rok vráti do budovy Roundhouse, ktorá bola postavená ešte v roku 1864, kedy slúžila ako kotolňa. Od roku 1964 sa však v Roundhouse odohrávajú koncerty najväčších svetových hviezd. Inak tomu nebude ani tento rok, kde počas celého mesiaca september budú v hale hrať také mená ako napríklad Maroon 5, Sam Smith, David Guetta, 5 Second of Summer, „HAPPY“ Pharrell Williams a samozrejme množstvo iných slávnych hudobníkov!

Aj doma

Pokiaľ sa zrovna nechystáte na cestu do Londýna alebo ste nezískali vstupenku na tento festival určite nezúfajte. Apple bude totiž celý priebeh streamovať priamo do Apple TV. Pokiaľ však nemáte ani tú, postačí vám váš iPhone, iPad, iPod Touch poprípade Mac kde iTunes Festival 2014 bude možné vidieť pomocou aplikácie pre iOS, OS X a to všetko samozrejme zadarmo!

itunesfestival2014-800x301
iTunes Festival 2015 – svetapple.sk
Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Najväčší slovenský operátor zdražuje. Toto sú nové ceny
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.