GeForce Now s podporou pre Macy M1

Samotnej hernej službe sme sa venovali v tomto článku. Ak nepoznáte aplikáciu Nvidia GeForce Now, v skratke sa jedná o softvér, ktorý dokáže spúšťať vami zakúpené herné tituly na vzdialenom počítači a v reálnom čase prenášať obraz do vášho Macu, iPhonu a iPadu.

Za smiešny mesačný poplatok (5,49 €) sa jedná o výhodnú alternatívu, ktorá by vás mohla zaujímať špeciálne na platforme macOS. Ako iste viete, tieto počítače nie sú herné a tak si na nich veľa zábavy neužijete.

Dobrou správou na dnes je, že aplikácia Nvidia GeForce Now odteraz podporuje najnovšie Macy s čipom M1, postavené na platforme ARM. Doposiaľ to platilo len pre procesory s Intelom.

Nedávno sa na aplikáciu pozrel aj Petr Mára, ktorý ju vo svojom videu rozobral skutočne dopodrobna. Služba je dokonca k dispozícii aj zadarmo, avšak za podmienok, ktoré nie sú príliš výhodné.

Vyskúšať si ju môžete na tejto stránke a až potom sa rozhodnúť, či vám naozaj vyhovuje. Kľúčové je dobré internetové pripojenie (25-50Mb/s).

Napíšte nám do komentára, čo si o Nvidia GeForce Now myslíte vy a či túto službu používate, alebo dávate prednosť niektorému z jej konkurentov. Budeme radi za všetky názory a postrehy.

Prečítajte si tiež  Návod: Stiahnite si všetky fotografie a videá z Facebooku do Fotky Google.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.