Celosvetovo očakávané inteligentné hodinky od jablkovej spoločnosti majú prísť až v troch rôznych variantoch! Stane sa tak v treťom štvrťroku 2014!

3 verzie iWatch

Podľa posledných informácií čínskeho zdroja Economic Daily, ktorý patrí k tým dôveryhodnejším plánuje Apple až tri verzie hodiniek iWatch. Malo by ísť o jednu verziu s 1,6″ displejom a o dve verzie s 1,8″. Ta najvyššia a zároveň najdrahšia, o ktorej sa hovorí, že jej cena sa môže vyšplhať až na niekoľko tisíc dolárov má údajne ponúknuť technológiu zafírového sklíčka kvôli lepšej odolnosti pri pádoch či nárazoch. Vzhľadom na to, že jablková spoločnosť údajne pripravuje samotný iPhone 6 so sklíčkom, v ktorom pravdepodobne použije tento materiál, sa zdá málo pravdepodobné, že bude použité len v najdrahšej verzií týchto hodiniek. 

iwatchc_martinhajek_clean_7-640x480
Aj takto by mohli vyzerať hodinky iWatch – svetapple.sk

Ďalšou zaujímavou správou, o ktorej zdroj informuje je aj to, že Apple tieto hodinky pripravuje už od roku 2011, čo znamená, že sa máme naozaj na čo tešiť. Predstavené majú byť niekedy v treťom štvrť roku 2014.

zdroj:9to5mac.com

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.