Jablková spoločnosť každým rokom ponúka niekoľko akcií, počas ktorých majú možnosť zákazníci získať niečo viac, ako očakávali. Patrí medzi ne napríklad Black Friday alebo v Japonsku veľmi dobre známy Fukubukuro. Ide o špeciálnu tašku, v ktorej nájdete niečo, čo vás môže veľmi príjemne potešiť! 

Fukubukuro – Lucky Bags

V Japonsku poznajú zákazníci každoročnú akciu, počas ktorej môžu začať nový rok s naozajstnou radosťou. Zákazníci Apple si tu totiž môžu zakúpiť Fukubukuro alebo Lucky Bags, v ktorých sa môže skrývať niečo, čo ich naozaj poteší. Ide o to, že Apple dáva do každej tašky niečo iné a tak zákazník môže dostať hocijaký produkt z palety Apple za výhodnú cenu. Každý, kto v daný deň vstúpi do Apple Store so špeciálnym kupónom dostane odmenu minimálne vo výške ceny daného kupónu (minulý rok to bolo v prepočte 345 dolárov) V praxi to znamená, že môžte dostať iPad mini spolu s nejakým ďalším príslušenstvom. Na celej akcii je však pekné, to že v balíčku alebo taške sa môže nachádzať aj zariadenie v omnoho vyššej hodnote, ako napríklad Macbook Air. Apple skrátka chce urobiť mnohým Japoncom skvelý zážitok a radosť z produktov a práve preto usporadúva podobnú akciu. Všetko sa to začne už 2.septembra, kedy Apple Store otvorí svoje brány o dve hodiny skôr aby dokázali pokryť tamojší záujem. Čo poviete, chceli by ste aby sa niečo podobné konalo aj u nás? 🙂

- Reklama -

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.