Každému sa občas hodí bezdrôtový reproduktor, ktorý má dostatok výkonu na to, aby roztancoval menšiu sálu, prípadne poslúžil, ako zdroj zábavy počas rodinnej párty pri bazéne. JBL Boombox 3 má pre to všetky atribúty a čo je najlepšie, teraz ho kúpite v zľave za veľmi rozumnú cenu. Na zariadení slušne ušetríte.

Reproduktor JBL Boombox 3 ponúka pomerne brutálnu zostavu reproduktorov, ktorá dáva pri napájaní z akumulátora celkový výkon 136 W a pri napájaní zo siete dokonca až 180 W. Navyše ide o známy systém JBL Original Pro Sound, ktorý zarúči mimoriadne vysokú kvalitu prehrávania. Zariadenie tiež disponuje veľkým madlom, vďaka čomu ho ľahko prenesiete z domu na oslavu, chatu, alebo len niekde ku ohnisku, keď sa chystáte vonku opekať. Je to na vás.

Bežná cena za JBL Boombox 3 je až 549 €, čo zodpovedá jeho prvotriednym schopnostiam a zvukovému výkonu. Dobrou správou, ale je, že vy tento reproduktor môžete získať oveľa lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz sa totiž predáva od 369,99 €, čo je z nášho pohľadu veľmi atraktívna ponuka. Nezabúdajte pri tom, že reproduktoru neublíži voda, nachádza sa v ňom moderné pripojenie Bluetooth 5.3 a tiež obrovská batéria.

JBL Boombox 3
Zdroj: YouTube / EstiloExtra

Keď už sme pri nej, maximálna kapacita dosahuje až 10 000 mAh, vďaka čomu zvládne JBL Boombox 3 prehrávať skladby počas 24 hodín bez jediného prerušenia.

Ak sa teda dostanete niekde na chatu, kde nie je elektrický prúd, nemusíte mať stres, že by po krátkom čase skončila zábava. Reproduktor stačí iba dobre nabiť, čo trvá cca 6 hodín a následne vám bude verne slúžiť extrémne dlhú dobu.

Reproduktor, ktorému neublíži voda a postará sa o skvelú show

Aby toho nebolo málo, JBL Boombox 3 je odolný voči vode vďaka stupňu krytia IP67. V preklade to znamená, že ak ho náhodou necháte na daždi, niečim ho oblejete, prípadne sa vám ho podarí zhodiť do bazéna s vodou, nemalo by sa mu vôbec nič stať.

Samozrejme, nasilu to skúšať neodporúčame, no ak ku nejakej nehode predsa len dôjde, môžete mať istotu, že reproduktor bude v poriadku. Výrobca ho na to pripravil.

Zdroj: YouTube / Flossy Carter

Za zmienku tiež stojí podpora technológie PartyBoost, ktorú už každý správny fanúšik spoločnosti JBL určite veľmi dobre pozná. Umožňuje vám spárovať dva a viac kompatibilných reproduktorov, na základe čoho získate kvalitné dynamické stereo prehrávanie. A to určite nie je na škodu.

Prečítajte si tiež  MacBook Air M1 je po zľave neuveriteľne lacný: Pre bežného Slováka momentálne neexistuje lepšia voľba

Ak teda hľadáte extrémne výkonný reproduktor, ktorý sa dá pomerne jednoducho prenášať z miesta na miesto, z nášho pohľadu tu nie je dobré príliš dlho špekulovať. Skutočne nevieme, dokedy bude JBL Boombox 3 za takto výhodnú cenu, no overiť si to viete vždy po kliknutí na tento odkaz, kde objavíte tu najvýhodnejšiu ponuku na Slovensku. Tak na čo ešte čakáte?

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 800 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -