Spoločnosť JBL patrí medzi najväčších výrobcov bezdrôtových reproduktorov na svete a my sa tomu vôbec nečudujeme. Táto firma má skrátka nejaký model pre každú príležitosť a každý typ zákazníka. JBL Clip 4 je zariadenie, ktoré je veľmi kompaktné a vďaka šikovnej klipsni ho viete kdekoľvek pripevniť. Teraz ho kúpite navyše v zľave za veľmi výhodnú cenu.

Čo sa týka výkonu, ten dosahuje 5 W od 100 Hz do 20000 Hz a aj keď to nemusí vyzerať ako príliš veľa, v praxi vám to bude vo väčšine prípadoch úplne stačiť. Dokonca si dovolíme tvrdiť, že počas používania tento reproduktor ani nebude hrať naplno, pretože si ho nastavíte na maximálne 50 – 60 % hlasitosti. Veľkou výhodou JBL Clip 4 je tiež podpora JBL Original Pro Sound a hlavne odolná konštrukcia, ktorá prežije aj tvrdšie zaobchádzanie.

Čo sa týka ceny, tá je sama o sebe veľmi férová. JBL Clip 4 výrobca predáva za 64,99 €, no vy ho viete získať aj oveľa lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz sa totiž reproduktor predáva za 43,8 €, vďaka čomu na ňom ušetríte skoro polovicu.

JBL Clip 4
Zdroj: JBL

Zabúdať by ste pri tom nemali ani na to, že je odolný voči vode aj prachu vďaka norme IP67 a ponúka extrémnu výdrž batérie až na úrovni 10 hodín, počas ktorých si môžete prehrávať svoje obľúbené skladby.

Výhodou je tiež prítomnosť technológie Bluetooth 5.1, s ktorou sa budete pripájať na svoje iOS či Android zariadenie.

JBL GO 3 kúpite ešte lacnejšie 

Zdroj: YouTube / Tech Barn

Pokiaľ chcete niečo ešte lacnejšie, k dispozícii je aj JBL GO 3, na ktorom viete ešte viac ušetriť. Jeho výkon je trochu slabší a dosahuje 4.2 W vo frekvenčnom rozsahu od 110 Hz do 20000 H. Taktiež sa môžete tešiť na zvýšenú odolnosť voči vode, no nie voči prachu. JBL GO 3 spĺňa normu IPX7. Na pripojenie v tomto prípade slúži technológia Bluetooth 5.1.

Azda najväčšou nevýhodou je však výdrž batérie. Tá namiesto 10 hodín dosahuje iba 5 hodín na jedno nabitie, čo sa vám môže vypomstiť na miestach, kde nie je elektrina. JBL GO 3 sa štandardne predáva za 44,9 €, avšak vy ho dnes po kliknutí na tento odkaz kúpite za 34 €. Na vás teda nechávame rozhodnutie, či sa vám oplatí ušetriť cca 10 € v porovnaní s modelom Clip 4. Z nášho pohľadu to nedáva veľký zmysel.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -