Reproduktory od spoločnosti JBL vám predstavujeme pomerne pravidelne. Výrobca má k dispozícii viacero zaujímavých modelov, ktoré ponúkajú vysoký výkon, skvelú výdrž batérie a hlavne výhodnú cenu. Dnes vám ukážeme pomerne nenápadný JBL Clip 4. Aj napriek svojim rozmerom vás prekvapí zvukom. Teraz ho navyše získate v zľave.

Reproduktor JBL Clip 4 ponúka maximálny výkon až 5 W vo frekvenčnom rozsahu od 100 Hz do 20000 H s podporou JBL Original Pro Sound. Aj keď sa vám to nemusí zdať ako veľa, verte nám, že tento výkon dokonalo stačí na väčšinu bežných outdoorových aktivít. Väčšinou ho ani nebudete dávať naplno. Navyše JBL Clip 4 je vybavený mimoriadne odolnou konštrukciou so zabudovanou karabínou. Môžete si ho teda pripnúť na ruksak, plot alebo čokoľvek iné.

JBL Clip 4 sa štandardne predáva za 64,9 €, čo je vzhľadom na jeho schopnosti a technológie adekvátna cena. Po kliknutí na tento odkaz ho však kúpite v zľave od 49 €, vďaka čomu na ňom príjemne ušetríte. JBL Clip 4 dokonca odolá aj vode, nakoľko spĺňa normu IP67, ktorá ho dokáže ochrániť aj pred prachom. Najlepšia je ale jeho výdrž batérie.

JBL Clip 4
Zdroj: JBL

Na jedno nabitie totiž zvláda až 10 hodín prehrávania skladieb, nakoľko je jeho súčasťou aj integrovaný akumulátor. Samozrejmosťou je plná kompatibilita s iOS aj Androidom prostredníctvom technológie Bluetooth 5.1. Je to skrátka drobný, veľmi schopný a hlavne lacný spoločník na výlety, ale aj dlhé cesty, alebo túry.

JBL GO 3 je podobná, no lacnejšia alternatíva 

Zdroj: YouTube / Tech Barn

A ak náhodou hľadáte ešte niečo lacnejšie, no stále dostatočne dobre vybavené, alternatívou pre JBL Clip 4 môže byť menší reproduktor JBL GO 3. Jeho maximálny výkon dosahuje 4.2 W vo frekvenčnom rozsahu od 110 Hz do 20000 H. Rovnako však využíva technológiu Bluetooth 5.1 a odolá vode vďaka certifikácií IPX7.

Menšou mínusovou stránkou je neprítomnosť pevnej karabíny, no čiastočne to vynahradí jednoduché putko v podobe šnúrky. Aj JBL GO 3 je možné pripojiť na iOS či Android vďaka zabudovanej technológií Bluetooth 5.1. Najväčšou nevýhodou je však polovičná výdrž batérie. JBL GO 3 vydrží „len“ 5 hodín na jedno nabitie, čo niekomu môže prekážať. Všetko však vykompenzuje nízkou cenou.

Štandardná cena reproduktora je len 44,9 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ho môžete získať už za 38,99 €. Je to teda mimoriadne máličko, no na druhej strane oproti zvýhodnenému JBL Clip 4 ušetríte iba 11 €. A to už nie je veľký rozdiel. Napíšte nám do komentára, ako by ste sa rozhodli. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Prečítajte si tiež  Kúpte si Huawei Watch GT 3: Štýlové hodinky získate v zľave za super cenu
JBL GO 3
Zdroj: YouTube / The Product Lab / CEONTHEMAKING (úprava redakcie)

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here