Ak hľadáte moderné bezdrôtové slúchadlá s fantastickým zvukom a tiež technológiami, ktoré vám neponúkne prakticky žiaden iný výrobca, máme pre vás niečo špeciálne. Absolútne vynikajúce JBL Tour Pro 2, ktorých nabíjacie puzdro obsahuje dotykový displej si teraz môžete zaobstarať za extrémne nízku cenu. Na nákupe krásne ušetríte.

JBL Tour Pro 2 sú v podstate najlepšie TWS slúchadlá, aké má dnes spoločnosť JBL v ponuke. Majú moderný a veľmi komfortný + ergonomický dizajn, ktorého súčasť sú aj silikónové štuple. Slúchadlá sa spoliehajú na 10 mm meniče a samozrejme im nechýba ani výkonné ANC (aktívne potláčanie okolitých zvukov). Náročných zákazníkov tiež poteší Ambient Sound (transparentný režim), vďaka ktorému budete dobre počuť okolie, aj keď si JBL Tour Pro 2 necháte v ušiach.

Obrovským lákadlom je tiež dotykový displej. Na nabíjacom puzdre JBL Tour Pro 2 umožňuje nastavovať slúchadlá, prispôsobovať zvuk a ovládať mnohé ďalšie funkcie. Koľko však takáto „sranda“ stojí? JBL Tour Pro 2 sa v čase uvedenia na trh predávali za 279 €. Keďže ide o vlajkovú loď, je to adekvátna čiastka. Po kliknutí na tento odkaz však slúchadlá kúpite za 216 €, vďaka čomu veľmi príjemne ušetríte.

Ich obrovskou prednosťou je aj prítomnosť kvalitných mikrofónov, vďaka čomu s JBL Tour 2 môžete veľmi pohodlne telefonovať. Bude vás perfektne počuť. Slúchadlá disponujú USB-C konektorom a ich výdrž batérie na jedno nabitie dosahuje až 40 hodín, čo oceníte napríklad pri dlhých letoch, alebo cestách v aute. Samotné slúchadlá majú potom výdrž (mimo puzdra) na úrovni fantastických 10 hodín. Mnohí konkurenti sa nedostanú ani na polovičnú hodnotu!

Čerešničkou na torte je pri JBL Tour Pro 2 aj mobilná aplikácia pre iOS alebo Android, s ktorou si dokážete slúchadlá dokonalo prispôsobiť. O pripojenie sa stará najmodernejšia technológia Bluetooth 5.3, čo je záruka spoľahlivého prenosu dát aj na väčšie vzdialenosti. Ak sa vám teda JBL Tour Pro 2 páčia, po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať za 216 €. Ešte nikdy predtým sa takto lacno nepredávali. Aj preto je to pre vás fantastická príležitosť. Tak na čo ešte čakáte?

JBL Tour Pro 2
Zdroj: YouTube / TechLine (snímky obrazovky)

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Windows 11 a MS Office 2021 kúpite v extrémnych cenových zvýhodneniach. Máme aj zľavové kódy
Môže ťa zaujímať
- Reklama -