V čase spustenia predobjednávok svet obletela pomerne potešujúca správa, ktorá sľubovala, že pri nákupe Apple Watch Sport, dostanete hneď dva náramky! To sa žiaľ zdalo ako mylné a aj keď už vznikol startup, ktorý s doplatkom umožňuje výmenu prebytočného remienka (ktorý nakoniec v balení nenájdeme) ide len o zle pochopenú informáciu!

Nie dva ale len jeden náramok!

Aj keď si už mnohí mohli myslieť, že k svojim hodinkám Apple Watch dostanú dva náramky, ako sa časom ukázalo išlo len o zle pochopenú informáciou, ktorú Apple skutočne uvádza na svojich stránkach. Prečo? Je to pomerne jednoduché! Spoločnosť Apple naozaj píše, že k vašim hodinkám Apple Watch dostanete 2 náramky, no nie sú 2 ako 2! Všetko je to vlastne v tom, že každý jeden náramok pozostáva hneď z dvoch separátnych častí, ktoré v balení nájdeme rovno tri. Vďaka tomuto faktu si sami môžte zvoliť to, aká veľkosť remienka vám na vašom zápästí najviac vyhovuje a zároveň sa aj najpohodlnejšie nosí!

Osobne sa nám veľmi páči tento nápad s náramkami, vzhľadom na to, že nepôjde len o kus predraženej gumy, ale Apple jej dodá týmto spôsobom akúsi „prídavnú hodnotu“. Aj keď to bude stále len gumený náramok za 50$, už si ho budete môcť upravovať podľa seba. Každopádne nám je veľmi ľúto startupu, ktorý mal pomerne veľké ciele. Každopádne si myslíme, že chlapci predsa len niečo vymyslia aby daný nápad nebol úplne zbytočný!

Prečítajte si tiež  Mení sa Apple na firmu s fashion elektronikou?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.