Spoločnosť Apple predstavila tretiu generáciu iPhonu SE ešte začiatkom tohto roka a hoci ide o dostupný model, ak chcete technologicky vyspelejšie zariadenie, zvážiť by ste mali úplne inú verziu. Reč je o iPhone 11, ktorý má aj napriek svojmu veku stále čo ponúknuť. O to viac to platí v situácii, keď ho vďaka vysokým zľavám kúpite za fantastické peniaze.

Aby sme boli konkrétnejší, iPhone 11 ponúka starší procesor A13 Bionic a podporu 4G siete. V týchto dvoch aspektoch ho novší iPhone SE 3 s procesorom A15 Bionic a podporou 5G siete predbieha. To je ale úplne všetko.

- Reklama -

Navyše, novší model je aj pomerne drahý. Spoločnosť Apple ho ponúka od 549 € zatiaľ čo v zľavách ho u predajcov zoženiete od 420 €. Aj preto by ste mali rozmýšľať nad iPhonom 11.

Za koľko sa dá reálne kúpiť? Apple má staršiu generáciu stále v ponuke a pýta si za ňu štandardných 519 €. To sa však niekomu za starší telefón môže zdať relatívne dosť. Našťastie sme ale narazili na zvýhodnenie, ktoré vás bude zaujímať. iPhone 11 kúpite aj za 465 € a pokiaľ by už táto ponuka nebola aktuálna, u iného predajcu je v zľave za 491 €.

Loopi silikónový obal
Reklama

Aj keď nebudete mať ten najnovší čip, A13 Bionic je stále dostatočne výkonný na to, aby vám spoľahlivo poslúžil niekoľko rokov. To isté platí aj o 4G sieti, ktorá je síce o čosi pomalšia než 5G, no v praxi tento rozdiel zrejme ani nespozorujete.

Naopak, tešiť sa môžete z modernejšieho odomykania cez Face ID, prítomnosti dvoch kamier vzadu (širokouhlá a ultraširokouhlá), podpory nočného režimu, fantastickej výdrži na jedno nabitie vďaka veľkej batérii a v neposlednom rade aj z väčšieho, až 6,1″ LCD displeja, na ktorom si užijete sociálne siete ale aj filmy či seriály.

Nezabudnite na príslušenstvo 

iPhone 11 má skrátka stále čo ponúknuť a presne preto by ste s jeho kúpou nemali váhať. Do pozornosti tiež dávame kvalitné transparentné kryty od Loopi, ktoré vydržia aj tvrdé zaobchádzanie, obsahujú plastovú časť ktorá nezožltne a na iPhone 11 vás budú stáť len 14,99 €.

Loopi reklama
Reklama

A pokiaľ ste ekologicky zameraní, kúpiť si môžete aj špeciálny BIO case len za 9,99 €, ktorý je vyrobený z pšeničnej slamy a v budúcnosti sa dokáže sám rozložiť v komposte. Je to tá najrozumnejšia cesta k ochrane telefónu, ktorá je navyše za skvelé peniaze. Oba zmienené obaly nájdete na Loopi aj pre ďalšie generácie iPhonov. Stačí si len vybrať.

Kúpte si aj 20 W adaptér 

20W adaptér
Zdroj: SvetApple.sk

Pri pohľade na krabicu iPhonu 11, rýchlo zistíme, že spoločnosť Apple už ku tomuto modelu neponúka ani 20 W nabíjací adaptér. V jej útrobách teda nájdete aspoň Lightning kábel s podporou rýchleho nabíjania.

Z našich skúseností vám neodporúčame naďalej používať starý 5 W adaptér, ktorý máte pravdepodobne doma, pretože nabíjanie s ním je príliš pomalé.

Originálny 20 W adaptér si môžete dokúpiť v samostatnom predaji už za 21 € u autorizovaného predajcu spoločnosti Apple. Toto príslušenstvo vám samozrejme vydrží niekoľko dlhých rokov. Z dlhodobého hľadiska je označované za veľmi spoľahlivé.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -