Spoločnosť Apple predstavila tretiu generáciu iPhonu SE ešte začiatkom tohto roka a hoci ide o dostupný model, ak chcete technologicky vyspelejšie zariadenie, zvážiť by ste mali úplne inú verziu. Reč je o iPhone 11, ktorý má aj napriek svojmu veku stále čo ponúknuť. O to viac to platí v situácii, keď ho vďaka vysokým zľavám kúpite za fantastické peniaze.

Aby sme boli konkrétnejší, iPhone 11 ponúka starší procesor A13 Bionic a podporu 4G siete. V týchto dvoch aspektoch ho novší iPhone SE 3 s procesorom A15 Bionic a podporou 5G siete predbieha. To je ale úplne všetko.

Navyše, novší model je aj pomerne drahý. Spoločnosť Apple ho ponúka od 549 € zatiaľ čo v zľavách ho u predajcov zoženiete od 420 €. Aj preto by ste mali rozmýšľať nad iPhonom 11.

Za koľko sa dá reálne kúpiť? Apple má staršiu generáciu stále v ponuke a pýta si za ňu štandardných 519 €. To sa však niekomu za starší telefón môže zdať relatívne dosť. Našťastie sme ale narazili na zvýhodnenie, ktoré vás bude zaujímať. iPhone 11 kúpite aj za 465 € a pokiaľ by už táto ponuka nebola aktuálna, u iného predajcu je v zľave za 491 €. Ak hľadáte iPhone 11 za najlepšiu možnú cenu, pozrite si ponuky slovenských predajcov.

Loopi silikónový obal
Reklama

Aj keď nebudete mať ten najnovší čip, A13 Bionic je stále dostatočne výkonný na to, aby vám spoľahlivo poslúžil niekoľko rokov. To isté platí aj o 4G sieti, ktorá je síce o čosi pomalšia než 5G, no v praxi tento rozdiel zrejme ani nespozorujete.

Naopak, tešiť sa môžete z modernejšieho odomykania cez Face ID, prítomnosti dvoch kamier vzadu (širokouhlá a ultraširokouhlá), podpory nočného režimu, fantastickej výdrži na jedno nabitie vďaka veľkej batérii a v neposlednom rade aj z väčšieho, až 6,1″ LCD displeja, na ktorom si užijete sociálne siete ale aj filmy či seriály.

Nezabudnite na príslušenstvo 

iPhone 11 má skrátka stále čo ponúknuť a presne preto by ste s jeho kúpou nemali váhať. Do pozornosti tiež dávame kvalitné transparentné kryty od Loopi, ktoré vydržia aj tvrdé zaobchádzanie, obsahujú plastovú časť ktorá nezožltne a na iPhone 11 vás budú stáť len 14,99 €.

Loopi reklama
Reklama

A pokiaľ ste ekologicky zameraní, kúpiť si môžete aj špeciálny BIO case len za 9,99 €, ktorý je vyrobený z pšeničnej slamy a v budúcnosti sa dokáže sám rozložiť v komposte. Je to tá najrozumnejšia cesta k ochrane telefónu, ktorá je navyše za skvelé peniaze. Oba zmienené obaly nájdete na Loopi aj pre ďalšie generácie iPhonov. Stačí si len vybrať.

Prečítajte si tiež  Andorid chce ukradnúť jednu z najlepších Apple softvérových funkcii

Kúpte si aj 20 W adaptér 

20W adaptér
Zdroj: SvetApple.sk

Pri pohľade na krabicu iPhonu 11, rýchlo zistíme, že spoločnosť Apple už ku tomuto modelu neponúka ani 20 W nabíjací adaptér. V jej útrobách teda nájdete aspoň Lightning kábel s podporou rýchleho nabíjania.

Z našich skúseností vám neodporúčame naďalej používať starý 5 W adaptér, ktorý máte pravdepodobne doma, pretože nabíjanie s ním je príliš pomalé.

Originálny 20 W adaptér si môžete dokúpiť v samostatnom predaji už za 21 € u autorizovaného predajcu spoločnosti Apple. Toto príslušenstvo vám samozrejme vydrží niekoľko dlhých rokov. Z dlhodobého hľadiska je označované za veľmi spoľahlivé. 20W nabíjací adaptér pre iPhone kúpite za najlepšie ceny u slovenských predajcov tu.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here