Ste veľkým fanúšikom spoločnosti Apple a neuveriteľne vás zaujíma aj najnovší produkt Apple Watch, ktorý je naozaj vydarený? Na Slovensku sa ho pravdepodobne tak skoro nedočkáme a najbližšie sa budú hodinky predávať v Nemecku. Ani tam však nebudú mať všade všetky modely. Pozrite sa, kde si môžte najbližšie pozrieť Apple Watch a Apple Watch Sport a kam až budete musieť cestovať, aby ste uvideli Apple Watch Edition!

Kde môžte vidieť Apple Watch?

Spoločnosť Apple začala od včerajšieho dňa vystavovať svoje hodinky Apple Watch v kamenných obchodoch spoločnosti Apple. Na Slovensku ale aj v Česku, či ostnatých okolitých krajinách, však máme smolu, vzhľadom na to, že u nás v súčasnosti takýto obchod neexistuje! Najbližšie od našich či českých hraníc sa nachádza v nemeckých Drážďanoch, no ani tu možno nenájdete to, čo hľadáte. Prečo? Apple nebude mať vo svojich obchodoch všetky modely a tak napríklad v menovanom Apple Store nájdete len Apple Watch a Apple Watch Sport. Pokiaľ by ste mali záujem o najdrahší model, musíte cestovať ešte ďalej, až do ďalekého  Mníchova, či Berlína.

Kým sa hodinky dostanú na naše územie, tak ešte prejde nejaký ten piatok. Každopádne by sme sa mali pripraviť na ešte vyššie ceny, ako ponúka spoločnosť Apple, vzhľadom na fakt, že slovenskí predajcovia určite cenovky navýšia. Pokiaľ žijete niekde inde na svete a chcete si pozrieť Apple Watch, pozrite si na tejto stránke kde najbližšie a najmä v akých modeloch ich budú mať k dispozícií!

Prečítajte si tiež  Apple odstránilo aplikáciu z App Store. Vývojári ju premenovali a pridali znova ako tajnú appku.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.