Včera sme priniesli článok o tom, ako štýlovo prišiel Drake na pódium počas WWDC 2015, kde na pondelňajšej Keynote prezentoval novú službu Apple Music. Drake je samozrejme veľká osobnosť a v raperskom svete už niečo znamená, práve preto si obliekol bundu, ktorou chcel poukázať na to, že aj on žije Applom. Odkiaľ však táto bunda prišla akoľko stála? Práve to sme vypátrali.

Drake a bunda

Draková budna je naozaj vydareným kúskom a pochádza ešte z 90. rokov, kedy Apple používalo dúhové logo. Práve takéto bundy ponúkalo výhradne svojim zamestnancom a tak sa stali veľmi vzácnymi. Apple podobné odmený dáva tamer vždy, tento rok sme mohli vidieť napríklad batoh s nahryznutým jabĺčkom. Kde sa vzala a ako sa k nej kto mohol dostať sme sa teda dozvedeli. Dá sa však zohnať ešte dnes? Za akú cenu?

- Reklama -

Drakov outfit sa dá kúpiť aj v dnešnej dobe a to dokonca vo viacerých variáciach. Vzhľadom na to, že tieto bundy boli značne obmedzené počtom kusov, pôjde o veľmi vzádcny kúsok. Práve preto sa treba pripraviť na „mastenjšiu“ čiastku. Jej cena sa pohybuje okolo 499 amerických dolárov a nájdeme aj drahšie kúsky. Avšak ide o niečo, čo zaručene nikto iný v tvojom okolí mať nebude. Práve preto, pokiaľ chceš mať „SWAG“ určite po niečom podobnom pátraj!

Bunda na predaj za 499 dolárov - svetapple.sk
Bunda na predaj za 499 dolárov – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.