Apple stavia svoje nové sídlo už dva roky a hoci si na Slovensku takúto stavbu za tak krátku dobu ani nevieme predstaviť, v iných krajinách je to celkom normálne. Nejdeme teraz radšej ani spomínať naše dialnice, koniec koncov sa to k článku ani moc nehodí. To čo ideme spomínať je ale nový kampus spoločnosti Apple, ktorý už je v značnom štádiu výstavby a čo nevidieť otvorí svoje brány prvým zamestnancom a pravdepodobne aj návštevníkom (aj keď tí budú môcť navštíviť len kaviareň a Apple Store v areáli centrály Apple). Kedy to ale bude?

Kedy bude otvorený Apple Campus II?

Apple dosiahne pravdepodobne svoj vrchol čo sa stavebníctva týka už onedlho, kedy sa otvoria brány jeho nového sídla, ktoré je už v pokročilej fáze výstavby. Približne pred dvoma rokmi výstavba začala a my sa len nestačíme čudovať, čo páni zo stavebných firiem stihli za tak krátku dobu postaviť, aj keď tak dlho, ako sa stavia nové sídlo funguje aj náš web a ten sa tiež posunul obrovským skokom za tie roky vpred, za čo vám ďakujeme, späť ale k téme.

- Reklama -

Apple Campus - svetapple.sk

Pôvodné plány na dokončenie tohto obrovského komplexu boli stanovené na koniec roka 2016. V súčasnosti by možno aj boli reálne, avšak počas výstavby prišli problémy so stavebnými firmami, čo značne celú výstavbu predĺžilo. Samozrejme, nebude to nejaký extra rozdiel oproti prvému plánu, ale pár mesiacov to do dokončenia určite pridá.

Môžeme teda predpokladať, že brány nového Campusu sa otvoria niekedy začiatkom budúceho roka. Presnejší dátum ani mesiac asi nepovieme, no môžeme očakávať prvý štvrťrok. Tim Cook sa sám vyjadril, že presne nevie, kedy k otvoreniu príde, ale tiež sa vyjadril, že už teraz plánuje s Jobsovou manželkou a jeho deťmi, ako si ich otca uctiť. Žeby Apple počas otvárania chystalo nejakú väčšiu ceremóniu? Uvidíme, nechajme sa prekvapiť, každopádne, akonáhle bude toto sídlo stáť, bude patriť medzi najzaujímavejšie na svete!

Apple Campus - svetapple.sk

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here