Prvý článok nájdeš tu!

Apple vydá každoročne niekoľko reklám, v ktorých sa snaží propagovať svoje produkty čo najoriginálnejším spôsobom. Tieto reklamy bývajú fantastické a konkurencia sa im častokrát ani zďaleka nepribližuje. Práve preto sme sa rozhodli urobiť pre vás zoznam tohtoročných reklám, ktoré vydali v Coupertine. 

Reklamy

Tohto ročné reklamy opisovali Vianoce či dokonca rodičovstvo. Našli sme si v nich každý to svoje, k čomu prispieva aj fakt, že na niektoré z nich si budeme ešte dlho spomínať. Vzhľadom na to, že sa pomaly ale isto blíži koniec rok,a sme sa rozhodli, že vám ukážeme všetky tohtoročné reklamy, ktoré vydala Jablková spoločnosť. Preto sa pohodlne usaďte a vychutnajte si niekoľko krátkych reklamných spotov, na ktoré si možno spomeniete aj takto za rok!

Ešte predtým než začneme, si prosím vyberte jednu reklamu, ktorá na vás zanechala najväčší dojem a jej číslo zapíšte dole do komentárov. My následne jednotlivé čísla spočítame a vytvoríme anketu, ktorá vyberie najlepšiu Jablkovú reklamu roku 2014! 🙂

Reklamy tu budú v troch článkoch vzhľadom na ich počet. Víťazná reklama z každého článku postúpi do finále! 🙂

11. „Strength“

12. „Esa-Pekka“ (3 reklamy)13. „The New Look of OS X Yosemite“

14. „Omotesando, Tokyo – Grand opening 6.13.2014“

15. „Prenthood“

16. „Pride“

17. „Stickers“

18. „Dreams“

19. “ Yaoband’s Verse“

20. „Jason’s Verse“

21. „Jason Hall – Slow Roll“

22. „Inclusion inspires innovation“

Prečítajte si tiež  Služby Apple Music, Apple TV a iCloud Photos dostanú integráciu pre Windows
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.