iPhone 8 je zariadenie, ktoré príde už o niekoľko mesiacov a samozrejme sa na túto udalosť všetci tešíme. Avšak už dnes existujú v Číne výrobcovia, ktorí chcú na vlne iPhonu zbohatnúť a vytvárajú jeho falošné klony. Tie sa dajú za pár dolárov kúpiť už aj dnes a my ti ponúkame možnosť pozrieť si takýto „klon“ na videu. 

iPhone 8 už dnes

iPhone 8 príde na trh už za 2-3 mesiace a milióny používateľov po celom svete čakajú na jeho premiéru a následný začiatok predaja. Ako už ale určite vieš, existujú isté klony, ktoré si môžeš zakúpiť v predstihu a koniec koncov aj o čosi lacnejšie. Či to ale má zmysel je dosť otázne.

V takomto zariadení nájdeš totižto len Android, čiže je to prakticky rovnaké, akoby si si kúpil Samsung alebo napríklad LG. Kúpou falošného iPhonu rýchle a spoľahlivé zariadenie nezískaš. Ceny sú však nízke. V závislosti od zariadenia a klonu. Poväčšine sa pohybujú niekde na hranici (a tesne za hranicou) $100.

Prečítajte si tiež  Steve Jobs utopil prototyp prvého iPodu v akváriu. Prečo?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.