Populárny softvér od spoločnosti Microsoft zameraný na produktivitu môžete získať v rekordnej, až 84 % zľave. Pokiaľ veľa pracujete, Microsoft Office 2021 je pre vás, ako stvorený. Namiesto štandardnej ceny sa teraz predáva na Godeal24 za 26,75 € (s kódom „MAC62„). Predajca však upozorňuje, že v prípade záujmu musíte konať rýchlo, pretože ponuka bude platná len počas nasledujúcich siedmych dní.

Naprázdno pri tom Godeal24 nenechá ani majiteľov zariadení s operačným systémom macOS. Zaobstarať si totiž môžete balík Microsoft Office Home & Business 2021 pre počítače Mac, ktorý ponúka všetky programy, ako Word, Excel či PowerPoint a taktiež  Outlook, Teams a OneDrive. Po kliknutí na tento odkaz tento balík s bežnou cenou 249,99 € kúpite za 29,69 €. Opäť však treba zadať kód MAC62.

Ak máte záujem o licenciu na operačný systém Windows 10 Pro, s kódom MAC50 ho môžete mať za 7,59 € a neskôr z neho prejsť na Windows 11 Pro úplne zadarmo. No a pokiaľ sa vám tento proces nechce absolvovať, kúpiť si môžete aj rovno Winodws 11 Pro. Je len o málo drahší a Godeal24 si zaň pýta 11,69 €

Najlepšia ponuka: Až 62% zľava na Microsoft Office (kód „MAC62„)

Zľavu môžete získať aj na Windows 10 / 11: (kód „MAC50„)

Prečítajte si tiež  iPhone SE 3 je najlacnejší iPhone v ponuke Apple. Vďaka zľavám na ňom krásne ušetríte (+ alternatívy)

Kúpte si balík Windows + Office (kód „MAC62„)

Až 50 % zľava na ďalšie produkty (kód „MAC50„)

Ďalšie PC nástroje za rozumné ceny 

Zdroj: Godeal24

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy: service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -