Pokiaľ sa chystáte v lete na turistiku, prípadne chcete začať aktívne športovať, alebo len behať s jedným z najlepších fitness trackerov na svete, inteligentné hodinky Garmin Fenix 7X budete od prvého momentu milovať. Majú celú paletu moderných funkcií a čo je ešte lepšie, v zľave na nich ušetríte stovky eur.

Toto zariadenie má k dispozícii veľký 1,4″ transreflextívny displej s rozlíšením 280 x 280 pixelov. Jeho obrovskou výhodou je ochrana zafírovým sklíčkom a dokonca aj rám, ktorý je vyrobený z titánu, takže prežije aj najnáročnejšie podmienky. Obrazovka má k dispozícii aj rôzne ciferníky a hlavne si na nej môžete spustiť mapy z celého sveta. To sa hodí napríklad na výletoch, pri behaní alebo cyklistike.

Bežná cena za Garmin Fenix 7X Sapphire Solar sa u výrobcu bežne pohybuje v cenovom rozpätí od 999 – 1 099 € (v závislosti od vyhotovenia). Po kliknutí na tento odkaz ich však môžete získať lacnejšie, už od 800 €, vďaka čomu ušetríte niekoľko stoviek. Navyše získate produkt, ktorý vo svojej triede skoro nemá konkurenciu.

Garmin Fenix 7X podporujú iOS aj Android a zaplatíte s nimi v obchode 

Garmin Fenix 7X
Zdroj: Instagram /
garmin_suunto / garminshopskopje (úprava redakcie)

Veľkou výhodou hodiniek Garmin je, že si vďaka mobilnej aplikácii Garmin Connect dobre rozumejú s iPhonom alebo Androidom. Okrem iného si v nej budete môcť prezerať všetky grafy, dáta a iné hodnoty, ktoré vaše Garmin Fenix 7X počas dňa, alebo aktivity zaznamenali. Zariadenie ponúka meranie tepu, frekvencie dýchania, pulzný oxymeter či ďalšie technológie, ktoré sa vyznačujú vysokou presnosťou.

S Garmin Fenix 7X si tiež budete môcť vyskúšať snáď akýkoľvek šport, na ktorý si spomeniete a bonusom je služba Garmin Pay, vďaka ktorej s týmito hodinkami zaplatíte v ktoromkoľvek obchode podobne ľahko, ako so službou Apple Pay (len si dopredu overte, či Garmin Pay podporuje vaša banka).

Garmin Fenix 7X vydržia niekoľko týždňov na jedno nabitie 

Garmin Fenix 7X
Zdroj: YouTube / Smartwatch Labs / The Outdoor Workshop (úprava redakcie)

Ak hľadáte inteligentné hodinky s perfektnou výdržou batérie na jedno nabitie, zaobstarať by ste si mali práve Garmin Fenix 7X. Zariadenie má veľký akumulátor a extrémne úsporný displej, ktorého súčasťou je dokonca aj solárne nabíjanie.

Spoločnosť Garmin v oficiálnych materiáloch píše, že Fenix 7X zvládnu až 37 dní na jedno nabitie. Nebudeme si klamať, táto hodnota je mierne prestrelená, no pri bežnom používaní sa hravo dostanete na 2 – 3 týždne, s čím sa napríklad také Apple Watch Ultra, ktoré majú 36 hodinovú výdrž (reálne maximálne 2 – 3 dni) ani len nemôžu porovnávať.

Prečítajte si tiež  Amazfit T-Rex Ultra kúpite výrazne lacnejšie, ako Apple Watch Ultra. Čo ponúkajú?

Ak teda chcete mať jedny z najlepších inteligentných hodiniek na svete, Garmin Fenix 7X sú pre vás ako stvorené. Po kliknutí na tento odkaz ich kúpite za aktuálne najvýhodnejšie ceny na Slovensku. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here