Kúpte si Huawei Mate 40 Pro a získajte iPhone 12

Spoločnosť Huawei začala predávať Mate 40 Pro, ktorý je hodnotený ako najlepšie fotiaci smartfón na svete. Záujem je obrovský, no aj tak sa objavujú akcie, ktoré chcú zvýšiť počet objednávok. O poriadny rozruch sa postaral čínsky internetový obchod Huihuibao.

Pokiaľ ste si na tejto stránke objednali Huawei Mate 40 Pro s 8GB RAM a 128GB úložiskom, mohli ste získať nový iPhone 12 so 64GB pamäťou ako darček. Teraz si nerobíme žiadnu srandu.

Išlo o uvádzaciu akciu platiacu len pre prvých zákazníkov. Tí si museli aktivovať zverejnené kupóny a objednať nový smartfón. Pokiaľ sa im to podarilo, dostali sa ku cennému bonusu.

Skutočným paradoxom tejto situácie je fakt, že samotný výrobca bojuje s obrovským dopytom. Kvôli problémom v dodávateľských reťazcoch je Mate 40 Pro absolútne nedostatkovým tovarom a mnohí zákazníci musia čakať celé týždne, kým sa dostanú na radu. Za všetko môžu procesory Kirin 9000 s obmedzenými dodávkami.

Na záver ešte jednoduchá matematika. Na Slovensku sa bude tento čínsky smartfón predávať od 1199€. Jedná sa o špičkovú vlajkovú loď a tak sa cene netreba čudovať. Pokiaľ by ste chceli iPhone 12 (64GB), zaplatili by ste 899€. Dokopy by každá objednávka predstavovala hodnotu cca 2100€ a to sa naozaj oplatí.

Na druhej strane ale musíme opäť pripomenúť, že akciu nemohol využiť každý a dostali sa ku nej iba niekoľkí šťastlivci. Brali by ste niečo podobné aj na Slovensku?

Prečítajte si tiež  iPhone 12 / 12 mini kúpite v akcii Black Friday za mimoriadne výhodné peniaze. Ponuka je časovo obmedzená
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJgizchina
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.