World of Warcraft môžete hrať na Macoch

Legenda sa vracia. Vývojári zo spoločnosti Blizzard oficiálne oznámili, že hra World of Warcraft funguje aj na počítačoch Mac (M1). Bavíme sa o natívnej podpore, takže tu nie je potrebný emulátor Rosetta 2, spúšťajúci aplikácie x86.

 

Testovanie hry prebiehalo počas posledných dní a výsledky sú úspešné. Blizzard ale dopĺňa, že po aktualizácii sa môžu vyskytnúť rôzne problémy. Ako iste viete, nič nie je dokonalé a špeciálne to platí v situácii, keď hovoríme o novej platforme. Pokiaľ sa hráči stretnú s akýmikoľvek chybami alebo nedostatkami farmovaní wow gold, questovaní, alebo pri iných herných aktivitách, vývojári budú radi za všetky cenné informácie, aby ich mohli eliminovať.

Je to skoro neuveriteľné, no od pôvodného vydania World of Warcraft uplynulo už vyše 16 rokov (2004).

Hru si môžete nainštalovať na počítače Windows a tak isto Mac. Prvých 20 úrovní je zadarmo, no za zvyšok sa platí. Je iba na vás, ako sa rozhodnete.

Tento titul pochopiteľne nie je pre každého, no veľa ľudí na ňom vyrastalo. Skúšali ste už World of Warcraft na Macu? Dajte vedieť, ako to funguje.

Prečítajte si tiež  Na výrobe iPhonu 12 sa pracuje 24 hodín denne. Foxconn vypláca bonusy.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.