Možno, že ste o tom nevedeli, no spoločnosť LG Electronics bola jedna z prvých, ktorá začala vo veľkom rozširovať technológiu AirPlay od spoločnosti Apple do svojich televízorov. Teraz prichádza s vylepšením pre hotelové izby, ktoré budete na služobných cestách, alebo dovolenkách doslova milovať.

Ako informuje Macrumors, spoločnosť LG prisľúbila, že ešte v priebehu tohto roka predstaví nové inteligentné televízory LG Pro:Centric spolu s prepracovanou technológiou AirPlay. LG na tejto novinke spolupracovalo so spoločnosťou Apple a vymysleli riešenie, ktoré je maximálne jednoduché a hlavne funkčné.

keďže použitie klasického AirPlay cez Wi-Fi v hoteloch spôsobuje problémy (ľudia by sa vedeli chtiac či nechtiac pripojiť na televízory cudzích hostí v iných izbách), LG sa to rozhodlo vyriešiť cez QR kód. Jednoducho si ho nasnímate do zariadenia a o zdieľanie obsahu sa postará šikovný softvér. Cez telefón si teda prehráte film a jednoduchým spôsobom ho presmerujete na veľkú obrazovku.

LG iPhone
Zdroj: LG

Spoločnosť LG prisľúbila, že novinku začne zavádzať do nových televízorov už v priebehu tohto roka, no aktualizácie sa dočkajú aj viaceré staré modely. Spoločnosť IHG Hotels & Resorts, ktorá aktuálne prevádzkuje viac ako 6 000 hotelov po celom svete, bude jedna z prvých, ktorá si bude môcť túto inováciu vyskúšať.

Ide o významný pokrok v oblasti zábavy pre cestovný ruch a hotelierstvo, ktorý zdôrazňuje, ako pozorne načúvame potrebám spotrebiteľov, ktorí čoraz viac požadujú jednoduchý prístup k svojim osobným zariadeniam, nech sú kdekoľvek,“ povedal Michael Kosla, viceprezident pre hotelierstvo spoločnosti LG Business Solutions.

Hotely, ktoré ponúknu túto funkciu, zvýšia spokojnosť hostí a zároveň sa skutočne odlíšia od miestnej konkurencie.“ doplnil do svojho vyjadrenia.

Dajte nám vedieť do komentára, čo na toto vylepšenie hovoríte vy.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Takto vám AirTag za 35 € môže zachrániť vybavenie za viac ako 6 500 €
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here