Možno, že ste o tom nevedeli, no spoločnosť LG Electronics bola jedna z prvých, ktorá začala vo veľkom rozširovať technológiu AirPlay od spoločnosti Apple do svojich televízorov. Teraz prichádza s vylepšením pre hotelové izby, ktoré budete na služobných cestách, alebo dovolenkách doslova milovať.

Ako informuje Macrumors, spoločnosť LG prisľúbila, že ešte v priebehu tohto roka predstaví nové inteligentné televízory LG Pro:Centric spolu s prepracovanou technológiou AirPlay. LG na tejto novinke spolupracovalo so spoločnosťou Apple a vymysleli riešenie, ktoré je maximálne jednoduché a hlavne funkčné.

keďže použitie klasického AirPlay cez Wi-Fi v hoteloch spôsobuje problémy (ľudia by sa vedeli chtiac či nechtiac pripojiť na televízory cudzích hostí v iných izbách), LG sa to rozhodlo vyriešiť cez QR kód. Jednoducho si ho nasnímate do zariadenia a o zdieľanie obsahu sa postará šikovný softvér. Cez telefón si teda prehráte film a jednoduchým spôsobom ho presmerujete na veľkú obrazovku.

LG iPhone
Zdroj: LG

Spoločnosť LG prisľúbila, že novinku začne zavádzať do nových televízorov už v priebehu tohto roka, no aktualizácie sa dočkajú aj viaceré staré modely. Spoločnosť IHG Hotels & Resorts, ktorá aktuálne prevádzkuje viac ako 6 000 hotelov po celom svete, bude jedna z prvých, ktorá si bude môcť túto inováciu vyskúšať.

Ide o významný pokrok v oblasti zábavy pre cestovný ruch a hotelierstvo, ktorý zdôrazňuje, ako pozorne načúvame potrebám spotrebiteľov, ktorí čoraz viac požadujú jednoduchý prístup k svojim osobným zariadeniam, nech sú kdekoľvek,“ povedal Michael Kosla, viceprezident pre hotelierstvo spoločnosti LG Business Solutions.

Hotely, ktoré ponúknu túto funkciu, zvýšia spokojnosť hostí a zároveň sa skutočne odlíšia od miestnej konkurencie.“ doplnil do svojho vyjadrenia.

Dajte nám vedieť do komentára, čo na toto vylepšenie hovoríte vy.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple už čoskoro ukončí cyklus iOS 16. Posledná aktualizácia je na ceste
Môže ťa zaujímať
- Reklama -