Ročne píšeme tisíce článkov a veľmi dlho sme to robili na klávesnici Magic Keyboard od Apple, nakoľko nám vyhovovala. Raz sme si však náhodou vyskúšali Logitech MX Keys a od tej doby prešla redakcia výhradne na tento model. Je to dokonalo spracovaná klávesnica, ktorú si teraz môžete kúpiť v zľave za super cenu. Ponúka aj plno zaujímavých funkcií, vďaka čomu sa s ňou dobre pracuje ako na Macu, tak aj na Windowse či dokonca oboch platformách súčasne.

Začnime solídnou hliníkovou konštrukciou klávesnice, ktorá má vďaka vstavanému akumulátoru svoju váhu a nebude vám „utekať“ na hladkom stole. Na nabíjanie slúži USB-C a klávesnica je vybavená aj technológiou Perfect Stroke, s ktorou majú klávesy rýchlu odozvu, ponúkajú nízky profil a taktiež sa môžete tešiť na ideálnu citlivosť pri stlačení. Ak veľa píšete, je to doslova návykové. Okrem toho má Logitech MX Keys aj drobné okrúhle priehlbiny v klávesoch, ktoré sú ako uliate pre brušká prstov.

No a cena? Tá je na tom celom najlepšia. Hoci je klávesnica Logitech MX Keys snáď vo všetkom lepšia, ako Apple Magic Keyboard, kúpiť si ju môžete výrazne lacnejšie. Štandardne sa predáva za 119 €, avšak teraz ju po kliknutí na tento odkaz získate už za 88 €. Veľmi sa to oplatí, keďže ide o produkt, ktorý do cenových zvýhodnení padá iba zriedka. A ušetriť na ňom 30 € je veľmi príjemné. Nezabúdajte, že za svoje peniaze dostanete zariadenie, pri ktorom sa doslova budete tešiť na prácu na počítači a vydrží vám dlhé roky.

Klávesnica Logitech MX Keys recenzia
Zdroj: YouTube / The Product Lab

Celková výdrž vstavanej batérie dosahuje podľa výrobcu až 5 mesiacov na jedno nabitie. Ak však budete pracovať v noci a tme a využívať podsvietenie klávesov, počítajte skôr s výdržou na úrovni 2 týždňov. Nabíjanie je, ale rýchle, takže vás to veľmi trápiť nemusí.

Zaujímavé na tejto klávesnici je aj to, že Logitech MX Keys podporuje funkciu, v rámci ktorej viete súbory kopírovať z jedného počítača do toho druhého. Klávesnica vie byť súčasne pripojená až na troch počítačoch, pričom medzi nimi budete prepínať trojicou tlačidiel. Rovnako platí, že Logitech MX Keys funguje v spolupráci s macOS prakticky rovnako, ako Apple Magic Keyboard. Stačí zapnúť Mac a klávesnica sa automaticky pripojí aj bez nutnosti USB (Bluetooth) konektora.

Ak teda pracujete na počítači a chcete byť čo najproduktívnejší, kúpu kvalitnej klávesnice by ste mali považovať za taký pomyselný základ. Logitech MX Keys je mimoriadne univerzálny produkt, ktorý si zamilujete a navyše ho získate za super cenu. Veď po kliknutí na tento odkaz stojí iba 88 € a to je za zariadenie, ktoré dokáže prekonať aj dvakrát drahšiu Magic Keyboard hneď v niekoľkých oblastiach skutočne férová ponuka. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Prečítajte si tiež  Apple Event Let Loose práve začal

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -