Čitatelia z celého sveta upozorňujú, že spoločnosť Apple sťahuje Hermes AirTag zo svojho internetového obchodu Apple Online Store. Produkty tu síce nájdete, no pri všetkých svieti nadpis „Momentálne nedostupné“ a nepomôže ani výber inej farby.

Aj keď to pôsobí tak, že firma skrátka všetky Hermes AirTagy vypredala, v skutočnosti to môže byť ináč. Ako uviedol čitateľ magazínu 9to5mac, v Cupertine môžu riešiť problémy s pochybnou kvalitou. Na fotografiách ukázal jeho kľúčenku, ktorá sa po niekoľkých dňoch používania rozpadla vo vrecku. Postupne sa začali nahlasovať aj ďalšie podobné prípady z rôznych kútov sveta.

Nespokojný zákazník šiel produkt reklamovať do kamennej pobočky, no tam mu oznámili, že Hermes AirTag momentálne nie je k dispozícii a ponúkli mu dve možnosti.

Buď bude toto príslušenstvo vrátené výmenou za nákupnú cenu alebo ho môže poslať priamo do Hermes, kde sa ho pokúsia opraviť.

Čitateľ si teda prívesok zatiaľ ponechal a do sveta vypustil fotografie jeho poškodenia. Jedno zlyhanie určite nič neznamená. To sa jednoducho stáva. No masívna nedostupnosť Hermes AirTagov značí, že niečo nie je v poriadku.

Napíšte nám do komentára, či by ste si kúpili takýto šialene drahý prívesok. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Prečítajte si tiež  Apple vydáva novú verejnú beta verziu macOS Monterey s funkciou Universal Control
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.