Hľadáte nový počítač od Apple za rozumnú cenu, ktorý vám vydrží roky? Na výber máte hneď viacero alternatív, pričom tá, ktorú vám predstavíme dnes, patrí medzi najlepšie. Ide o MacBook Pro z roku 2022, ktorý má procesor M2. Zariadenie kúpite so zaujímavým cenovým zvýhodnením a dostanete skutočne špičkový hardvér.

MacBook Pro M2 sa nachádza niekde medzi MacBook Air M2 a MacBookom Pro 14″ s procesorom M1 Pro. Počítač je navrhnutý v staršom dizajne, ktorý však ani v roku 2022 nestráca na atraktivite. Aj keď nemá zaoblené ale skôr ploché hrany, tešiť sa môžete na obľúbený Touch Bar, ktorý z Macov v poslednom období vymizol.

MacBook Pro M2 má tiež fantastickú (celodennú) výdrž batérie na jedno nabitie, špičkový Retina displej bez výrezu vo vrchnej časti, obrovský Trackpad pre čo najpohodlnejšie ovládanie a veľa iného. Ak chcete niečo profesionálnejšie a na zariadení budete robiť náročné procesy, tešiť sa môžete aj na aktívne chladenie vďaka ventilátoru. Takúto vymoženosť lacnejší MacBook Air M2 nemá.

No a čo cena? Tá je stále veľmi príjemná. Zatiaľ čo Apple si pýta za MacBook Pro M2 v samostatnom predaji až 1 599 € Ušetríte teda 144 €, čo určite nie je zanedbateľná suma. MacBook Pro M2 kúpite aktuálne za najlepšiu cenu tu.

Pre lepšiu ochranu si môžete kúpiť aj špeciálny matný obal, ktorý nájdete na Loopi za cenu len 19,99 €.

Zdroj: MacRumors

Ak teda váhate, aký počítač si vybrať, MacBook Pro M2 môže byť ideálna zlatá stredná cesta. Má dostatočný výkon, hierarchicky je postavený nad MacBookom Air M2 a jeho cena po zľave môže byť veľmi príjemná. Tak na čo ešte čakáte.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Samsung Galaxy S23 Ultra je v extrémnych zľavách: Kúpite ho o tretinu lacnejšie, ako iPhone 15 Pro Max
Môže ťa zaujímať
- Reklama -