Jedna z najočakávanejších hier tohto roka je Mafia: Definitive Edition. Kompletný remake pôvodného titulu z roku 2002 prinesie viacero noviniek a zmien, ktoré sme pred tým nemali k dispozícii. Niektoré sa objavia aj na mape. Žiaľ, očakávali sme možno trochu viac…

Mafia: Definitive Edition: Lost Heaven

Herného sviatku, ktorý bude za 39,99€ dostupný už 25. septembra sa nevieme dočkať. Vývojári zo štúdia Hangar 13 mali podľa vlastných slov prepracovať pôvodnú Mafiu od základov. Zmien tu teda bude viac ako dosť.

O úžasnej a modernej grafike snáď ani hovoriť nemusíme. Porovnať si to môžete napríklad vďaka tomuto článku. Celý príbeh by mal byť defacto rovnaký s tým, že ho autori doplnili o niekoľko nových, pútavých častí. Mafia: Definitive Edition by mohla byť teda ešte zábavnejšia ako pred tým.

Keď sme videli všetky tie zmeny, automaticky sme očakávali, že by sa mohla zásadným spôsobom rozšíriť aj mapa. Predsa len pred 18. rokmi neboli dostupné také možnosti aké sú dnes. V galérií si môžete pozrieť porovnanie medzi pôvodnou a súčasnou verziou. Pravdepodobne vás neuchváti.

Mesto Los Heaven je rozšírené o niekoľko málo uličiek a trochu pozmenené v rámci drobných detailov. Každopádne vyzerá byť rovnako „malé“ ako v minulosti, čo je obrovská škoda.

Pochopiteľne sme nemohli očakávať mapu podobného rozsahu, ako má napríklad Mafia III alebo GTA V. Menšie zahustenie ulicami či novými štvrťami by ale určite neuškodilo. Do komentára nám napíšte, či si myslíte, že je správne zachovanie pôvodných kontúr mesta Lost heaven alebo by ste radšej privítali väčšie rozšírenie. Budeme radi za každý váš názor.

zdroj

Prečítajte si tiež  Video: Pozrite sa na to, ako vyzerá iOS 16 vďaka prvým beta verziám
Môže ťa zaujímať
- Reklama -